Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Art24

Ahh to nasze życie erotyczne.

Polecane posty

Gość Art24

Ahh to nasze życie erotyczne, wrzucam taki temat i proszę o wypowiedzi tylko osoby które mają coś sensownego do powiedzenia. Tak więc zapytanie dotyczy ilości partnerów seksualnych ja osobiście (serio) miałem tylko jedną partnerkę jak dotychczas w życiu, chciałbym się dowiedzieć co na ten temat myślicie w związku z moim wiekiem (24lata). Konkretnie czy warto mieć więcej partnerów aby spróbować wody z wielu źródeł, jak wielu? Aktualnie spędzam czas na poszukiwaniu drugiej kobiet mojego życia, zastanawiam się czy w aktualnych czasach powinna to być już przyszła żona czy też może nie? Jestem dosyć konserwatywnym człowiekiem stąd moje wątpliwości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to bez sensu próbować z wielu źródeł, jak to ująłeś, jeśli nie czujesz takiej potrzeby. Jedynym powodem, taki wniosek wyciągnęłam z twojej wypowiedzi, dla którego miałbyś to zrobić, to po prostu dlatego, że są "takie czasy". Jednak możesz wierzyć, że nie jesteś jedyną "konserwatywną" osobą na świecie. Ja do nich co prawda nie należę, jeśli przyjąć taką definicję osoby konserwatywnej. Jednak co człowiek, to inny pogląd. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEBANATOR
nigdy nie bedziesz wiedzial czy ta twoja wybranka bedzie twoja zona chajtniesz sie za po kilku latach wyjdzie kwas i co? rozwod? jak jestes mlody to ruchaj poki mozesz potem na stare lata sie chajtniesz bo bedziesz juz chcial sie ustatkowac a poki co zapinaj zapinaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art24
Hehe Do "Fajnie" to nie jest jedyny powód, wiadomo że jak każdy facet "chciałoby się coś więcej" i to jest całkiem normalne. Wiem że są osoby konserwatywne wiem również że trudno na takie trafić w związku, no ale cóż skoro takie czasy to chyba należy zaakceptować troszkę inne wcześniejsze relacje damsko-męskie swojego przyszłego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art24
Daj Boże abym cię spotkał pomarańczowy, ładnie byś tańczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×