Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

Czerwone paznokcie passe?

Polecane posty

Jak myślicie dziewczyny czy paznokcie pociągnięte ognisty czerwonym lakierem odeszły już do lamusa?? Jakimi kolorami malujecie panokcie tego lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam maluje czerwonym
ale nie krwistym tylko koralowym i mam w nosie czy to jest passe czy nie. podobają mi sie i juz, są moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a ja maluję na bordowy , czerwone wino, brązy, berze, szarości, ale nie zniosę pastelowych typu żółty kanarkowy bardzo modny w tym roku, albo pastelowa zieleń, albo niebieski-szafirowy eh ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
*beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
wyznacznikiem klaasy i elegancji. Bardzo czesto go wybieram, a jeśli nie on to french ,też nieśmiertelny,jestem baardzo opalona,także pasuje i ładnie wygląda kolor nude - paznokcie wyglądają na zdrowe, naturalne (w tej chwili mam takie) w wyborze lakieru do paznokci liczy sie dla mnie ,żeby był bezpieczny -to znaczy ,nie niszczył paznokcia,staram sie nie wybierać"oczojebnych kolorw"ale mamy lato,także delikatna mięta, pomarańcz -delikatny , choć wyrazisty (nie z palety "Jeb Cię mać-ognistych"). ważne,żeby nie był infantylny i jakiś taki bardzo błyszczący ,nie daj Boże z brokatem. gładkie,matowe ale też połyskujące. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowita prawda,brokat=wieś
ważne,żeby nie był infantylny i jakiś taki bardzo błyszczący ,nie daj Boże z brokatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski i czerwony
to podstwa klasyki ,zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam maluje czerwonym
ja też wole matowe, no i fakt french jest niesmiertelny i osobiscie bardzo go lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez.NIEBIESKI !
pomalowałam raz i oddałam teściowej , zaskoczony był , ale ucieszył się,że "miłosierny samarytanin ze mnie".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam maluje czerwonym
a co powiecie na pistacjowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
pistacjowy,miętowy - jak na lato super.;) tylko wtedy trzeba uważać co się ubiera, bo może wyjść galimatias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski? a tez taki dostałam od niego:) taki niebieski smerfny (identyczny kolor jaki mają smerfy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
ja dostalam taki mega niebieski z brokatem, pomalowałam raz - żeby nie zrobi przuykrosci i oddałam teściowej - bo jej o dziwo się podobał, może dlatego ,ze mają podobny gust ,albo że akurat jej synus go wybierał.;) (bo kwestia gustu -hm...nawet nie chcę tak myśleć) "kochanie,oddałaś mamie, to kupimy taki sam,nie martw sie" no i musiałam wytłumaczyć , że brokat mi zlatuje i wszędzie go pełno ,że naczyń nie mogę myć. Żeby wybierał te bez brokatu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
a z kolei od taty dostałam żłoty lakier na sylwestra. brokat się sypał ,świecił,błyszczał, no cuuudo. też na jeden raz -na szczęście nie mieszkamy razem i nie musiałam sie kamuflować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam maluje czerwonym
mi się podoba, mam identyczny :D na stopach wygląda ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
sympatyczny.;) słyszałyście,że kolor u stóp i paznokcie u rąk powinny być pomalowane inym kolorem? co o tym myślicie? gdzieś to wyczytałam i tak sie zastanawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam maluje czerwonym
no ja w sumie nigdy nie łącze, ale o tym nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja raczej nigdy nie mam u rąk i u stóp tego samego koloru. Np. u stóp różowy, u rąk czerwony lub jakiś jasny . Mam też taki róż wpadający w fiolet, bardzo fajny kolor taki przygaszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam na stopach żywą czerwień i wygląda to super. Najpiękniejszą czerwień ma Inglot:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
zazwyczaj u stóp mam french ,takie tam prrzyzwyczajenie, poza tym mam przyjaciółkę kosmetyczkę, więc mogę liczyć na zniżki przy "ogarnianiu ";) ale kiedy usłyszałam tę "niby regułę"też się zdziwiłam.;) a co najgorsze,dziewczyny z salonu podzielają tę rewelację, czyli moze tak musi być.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
Inglot w ogóle jest mistrzem w tego typu kolorach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony zawsze pozostanie
333 wywołał u mnie ciarki na plecach. fuu;D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie takie stylowe
w sieci a miasto zalane lachonami ciekawe zjawisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×