Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wahająca i zastanawiająca się

Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość Wahająca i zastanawiająca się

Tak sie zastanawiam, czy warto spotkac sie z kimś poznanym przez internet. Miałam sporo propozycji od całkiem atrakcyjnych facetów. Nigdy sie nie zdecydowalam, bo coś w głębi mowi mi, ze to nieodpowiedni sposob na poznawanie ludzi, czulabym niesmak, przypomina mi to biuro matrymonialne. Problem w tym, ze w zyciu prawdziwym nie mam szans na poznawanie ludzi bo jestem fobiczką, unikam ich. A takie spotkanie dzieki internetowi zmobilizowaloby mnie do walki z moim problemem. Moze wreszcie zaczelabym przelamywac się. Co o tym sądzicie, czy taki internet to dobry sposob na poznawanie mężczyz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgbhrgtaplary
mialam dwie randki przez net, podobne odczucia przed jak Twoje (jakis niesmak) lepiej poznawac 'realnie', ale wasciwie kazdy sposob jest dobry, zeby znalezc kogos fajnego. w necie jest duzo dziwnych ludzi, z drugiej strony mijasz codziennie podobnych dziwakow. pytanie, czy umiesz nalezycie ocenic drugiego czlowieka i wycofac sie w pore, czy to z pisania, czy ze spotykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahająca i zastanawiająca się
a jakie wrazenia po tych dwoch spotkaniach, czy warto bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgbhrgtaplary
1) niesmialy, lekko znerwicowany chlopak, ale w sumie sympatyczny. bylo jedno spotkanie 2) okaz... stary kawaler, sto powodow ku temu, by nim byl zawsze... skusilam sie intelektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgbhrgtaplary
czy warto bylo? zawsze jakies nowe doswiadczenie? :( z reszta to byly takie jakies niesmiale proby, gdybym naprawde chciala znalezc to bym szukala dalej. nie zniechecaj sie, nic co dobre, nie przychodzi latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×