Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka j.

24 godziny

Polecane posty

bardzo mi się podoba, właśnie 5 sezon oglądam dlaczego dla twardzieli? ja wolę taki serial niż modę na sukces, w której się podobno kompletnie nic nie dzieje, w 24 akcja jest non stop co mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.day
Dla twardzieli? Nie żartuj. Powiedziałabym raczej: nie dala fanek oper mydlanych. Akcja jest ciekawa, wszystko dzieje się bardzo szybko, wydarzenia w kolejnych seriach świetnie się ze sobą splatają, przez co widać że scenariusz został naprawdę dobrze przemyślany. Zresztą odbija się w to w nagrodach dla filmu. Jest jedna rzecz, która jest mocno wg mnie naciągnięta aż czasem lekko śmieszy: postać super bohatera Jacka Bauera. Połączenie wszelkich bohaterów filmowych w jeden wielki twór plus do tego patriotyzm tak wielki, że aż nie do ogarnięcia. Nie dość, że za patriotyzm i poświęcenie państwo mu się nie odpłaca należycie, to na dodatek go wystawia na ciężkie próby. Jack nie dość, że nie ma rodziny (zmarła żona, ojciec i brat to zdrajcy, córka trzymająca się z dala), to nie może czy też nie potrafi zadbać o relacje z kobietą. Choć co chwila dowiadujemy się, że był "jakiś" romans, z którego zawsze z jakiegoś powodu pozostał pył. A co na dziwniejsze z deszczu wpada pod rynnę bez przerwy, co chwila jest o coś oskarżany i co chwilę oddaje życie za państwo. Umierał już chyba więcej razy niż mógłby to zrobić sam Chuck Norris. Ale mimo wszystko serial jest wciągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×