Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rampampapam

Kto mi to wytłumaczy?

Polecane posty

Gość rampampapam

W Afryce bieda. A dzieci tam od cholery. Czemu oni robia tam tak duzo dzieci? Czy oni nie myślą o tym, że jest bieda więc to nie czas i miejsce na dzieci? Czy oni wiedzą co to prezerwatywa? Albo chociaż stosunek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
Skąd ten dziwny wyraz twarzy u Ciebie? Jak murzyni chcą sobie tam ulżyć to niech zaproponują partnerce anal... nie ma wtedy ryzyka ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
Co o tym myślicie. Czekam na normalne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
Ale o co wam chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak biore tabletke
o kurva jakie to proste!!!! najwieksza zachorowalnosc w Afryce na AIDS i HIV ale kurva beda uzywac gumek bo dziewci maja za duzo i sama bieda jest!!! ze tez kurwa czarnuchy o tym nie pomyslaly!!!! szoke kurva szoke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
nie mówcie że w tym kraju nie ma prezerwatyw. W takim razie niech uprawiają anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
Albo oral jak im się tak bardzo chce gździć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
Perwersja o co Ci chodzi? :] Może najpierw przedstaw swoje zdanie, a potem oceniaj niewychowana ladacznico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
dokładnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek po Tobie się tego nie spodziewałam. :o Wydawało mi się, że jesteś inteligentnym facetem. A to nie wiem-zabawne miało być? A Ty rampo-tępaku wróć do szkoły albo chociaż poczytaj trochę o sytuacji w Afryce. Ludzie czytać nie umieją i nie mają dostępu do bieżącej wody a Ty się pytasz czy wiedzą co to prezerwatywa? :o I co miało znaczyć to "dokładnie"? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja inteligentny ? nie pochlebiaj mi , jestem tylko forumowym błaznem :classic_cool: prowokatorem i szydercą 🖐️ a swoje zdanie o murzyństwie w afryce podtrzymuję. jeżeli kali mieć jedna sarna , któ a się najeść 4 osoby to kali nie majstruje 5 osoba bo już nie ma jedna sarna dla wszystkich. do tego nie trzeba liczenia i pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak kali chce ruchać i nie wiedzieć jak ruchać aby się kaliego juniora nie doruchać to kali junior zdychać z głoda z powodu głupiego tatełe . kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampapam
Nie umieją czytać, a ruchać to się nauczyli. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, kropka. Tylko po co zadawać idiotyczne pytanie czy Kali wie co to prezerwatywa, skoro w Polsce teoretycznie każdy Piotrek, Krzysiek i Zdzichu wiedzą co to prezerwatywa, a i tak nieplanowanych ciąż jest mnóstwo(kropka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie umieją czytać, a ruchać to się nauczyli. :o" Tak, chodzili do specjalnej szkoły ruchania afrykańskiego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ogladnij sonie "Biala Masajke" , poczytaj troche o kulturze , mentalnosci, zwyczajach Afrykanskich plemion. Poczytaj o warunkach w jakich zyja, klimacie, koczownictwie... Nie bedziesz musiala robic z siebie glupka na forum , zadajac takie pytania. Jeszcze w Polsce do tej pory wiele ludzi nie wie co to prezerwatywa. Np 14 letnie mamuski, albo kolo ukrainskiej granicy XXL rodzinki , a bieda , ze piszczy. Zauwazylas, ze to jakos idzie w parze? Bieda i duzo dzieci? Moze sie zastanowisz dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jest jedna rzecz, male plemiona walcza o przetrwanie. Na prosty rozum - nie chca wyginac. Dlatego tez maja duzo dzieci. Gdyby mieli po jednym, to juz by dawno wygineli. Choroby, susza , i milion innych zagrazen . Czy to wystarczajaca odp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×