Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktośka0101

Dieta DUKANA-zaczynamy od 31 lipca 2011

Polecane posty

słuchajcie czy ta dieta naprawdę działa??? moja siostra schudła parę kg , ale widzę efekt jojo... mi zalzy na ok 6 kg... schudnę po miesiącu i co potem? powiedzcie mi gdzie mogę znależć wykaz produktów jakie mama jesć w danym tygodniu.... chyba zacznę te dietę od października... i powiedzcie czy drogo was to wychodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furgonetka ja schudłam ponad 7 kg, moim zdaniem warto,chce schudnąć jeszcze 9.a efekt jojo to pewnie przez nieprzestrzeganie dalszych zaleceń.Dukan jasno pisze że ta diete trzeba przestrzegać całe życie.jeden dzień proteinowy w czwartej fazie.a czy drogo wychodzi...to zależy co jesz.czy kupujesz produnty z wyższej polki czy te tańsze.ja nie narzekam.chleb piekę sama.wpisz sobie w wyszukiwarce Dieta Dukana i wszystko bedziesz miała,produkty,potrawy itp. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktośka ja wąłsnei waże 72 a zawsez ważyłam 67, chciałabym tak ok 65, cieszyłabyms ie bardzo...ale czy to prawda ,z e ta dieta wyniszcza organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slyszałam że często w pojawiają się problemy z nerkami,dlatego trzeba dużo pić.ja nie moge na nic narzekać,ale schudłam do wagi sprzed ciązy i waga od kilku dni stoi.a chce jeszcze 9 kg schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja osiągnęłam wage sprzed ciąży i co???waga stoi od jakiegoś czasu.inie wiem co robić żeby poszła w dół.wrrr a chce jeszczes tracić 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo i jak tam dieta??u mnie dalej stoi w miejscu:(załamać się można.niby chudne bo wchodze w ubrania sprzed ciąży,ale doszłam do tej wagi sprzed ciązy i utknęłam.jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×