Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktośka0101

Dieta DUKANA-zaczynamy od 31 lipca 2011

Polecane posty

hej zaczynam od jutra diete Dukana,zaczynam od wagi 72,600 i chce stracić 17 kg.8 tyg temu urodzilam dziecko i zostalo mi jeszcze 10 kg ciążowych. zapraszam chetnych do wspolnego odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę odchudzac się z tobą... odchudzam sie od 11 maja ale ze wzgledu na zastój zaczynam od poczatku=) waga i wzrost jak w stopce=) chcialabym jeszcze na pewno 5kg schudnąc ... moze wyda ci sie to mało ale teraz chudne bardzo wolno... za to ty na poczatku na pewno dobrze spadniesz z wagi=) pozdrawiam serdecznie=) aha staram sie zaglądac tu codziennie i na pewno po tych 5kg cie nie zostawie=) w koncu zaczynam od początku i wszystkie fazy przedemna, a utrwalenie zamierzem robic z tych kg co schudnę od początku tzn wazylam w maju 68 =) czyli do tej pory 7 plus jeszcze 5=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie ok.juz 3 dzien na diecie i narazie czuje sie super. czy mozna pic czerwoną herbate w czesie tej diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj zaczynam 2 faze. Tylko wydaje mi sie ze cos mało schudłam w 1:(trwała 5 dni.i trzymalam sie zasad,pilam duzo wody a tu tylko 1 kg w dół. czy coś zle robiłam??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę do Was :) Dietę zaczynam od dziś z wagą 83 kg :( a mój cel to 70 kg. W zeszłym roku byłam na tej diecie i zgubiłam ponad 10 kg więc mam nadzieję że i tym razem mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znadziejona witaj:) musimy dac rade. ja dzisiaj zaczelam druga faze ale w sumie i tak jej same bialko to glownie to mam w lodowce.dzisiaj skocze na zakupki wiec na kolajce jakas sałatke zjem:) ale martwi mnie to ze schudłam tylko 1 kg:(myslalam ze wiecej schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina21
Witam! chetnie sie do Was przylacze! Zaczelam od 30.07 i 2 kg w dol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina21
Chce wspomnic ze mailam doczynienia z dukanem w zeszlym roku od 29.09 i schudlam az 12 kg. Od tego czasu przybralam 3 kg. Obecnie moga waga to 63,7 przy wzroscie 163. Marzy mi sie 57 kg. Nie mysle tylko o sobie bo za rok planujemy dzidzi i chcialabym schudnac i ustabilizowac swoja wage aby bylo nam lzej ;) Zycze wytrwalosci i powodzenia! Ale prosze piszcie wiecej ;) bedzie razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowo przybyłe dukanowiczki=) ktośka0101 moim zdaniem 1kg to zawsze cos a pozatym ja miałam tak samo... na początku mało.. pózniej się rozkreciło a teraz znowu zastój i nie chce mi nic spadac=(((((nie wiem juz co robic,nawet uderzeniówka drugi raz nie pomogła=((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i jak tam idzie dietka?? miriam wiem ze zawsze cos.dlatego sie nie poddaje.zobaczymy jak pojdzie.tylko meczy mnie to ze nie moge sie porzadnie załatwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina21
Dziendoberek! ;) Jak tam? Co dzis na sniadanko? Ja 2 gotowane jajka i 3 plasterki szynki. Pozniej jogurt naturalny z otrebami. I oczywiscie kawa ;) ktośka0101 jesz otreby? Pamietaj zeby duuuuzo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miewam nieraz problemy z wypróznianiem ale to raczej normalne przy tej diecie, a ja wody pije bardzo duuuzo =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja na śniadanko zjadłam jogurt,a teraz wskuwalam marchewke.a na obiad rybka:) jem otreby,nawet chlebek sobie pieke:)wody tez duzo pije. ale czytalam ze na tej diecie takie problemy są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina21
I jak tam sie trzymiecie Dukaneczki moje? ;) Ja ogolnie rzecz biorac to swietnie czuje sie na tej diecie ;D jest mi super lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ja tez sie dobrze czuje,ale czasami mam ochote na cos innego.makaron naprzykład.i takie chrupiące bułeczki.ale cos za coś.w ciązy sobie strasznie pozwalałam wiec teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Powiedzcie mi ..bo może żle wyczytałam ale czy kobieta po ciązy która karmi może przejść na ta dietę ...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka z tego co czytalam w ksiązce dukana,i myśląc logicznie to nie może.pokarm straci na wartości jezeli kobieta nie odżywia sie prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi także wydaje się ze raczej taka kobieta nie powinna stosowac tej diety... wiecie co dziewczyny?? poważnie myślę o zmianie diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriam a co sie stało??nie ma efektów?? wytrwałosci.ja tez czasami sie zastanawiam -po co??ale jakos zle sie czuje z tymi dodatkowymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ponad miesiąca na wadze zadnych zmian=((( mi tez bardzo zle, ale tak sobie myslę ze moze spróbowac czegoś innego... wymyślilam 1000kcal tak standardowo ale z produktami dukanowymi...co o tym myslisz??? ciekawe tylko czy nie przytyję od razu po zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mój mąż jest aktualnie na tej diecie od 2,5 miesiąca i schudł 10 kg. Miriam a co dokładnie jesz? Nie zrażaj się tym że przez miesiąc nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriam nie poddawaj sie,mi tez mało spadło,ale jestem wytrwała.mam czasami momenty zwatpienia,ale nie daje za wygrana.Kazdy organizm inaczej reaguje.jedni schudnął 10 kg a inni tylko 1kg.czasami mam dośc jedzenia cały czas tego samego,bo nie mam zabardzo pomysłow na potrway.a mam książe dukana i duzo czytam na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w sumie podjęłam decyzję =) jak bede tyła to na dukana wróce a teraz mieszam 2 diety=0 zobaczymy co z tego wyjdzie, nie zostawiam was oczywiście=D bez Was to bym sobie rady nie dała=) a co do jedzenia to na proteinach jem kurczaka z mięs, rybę czasami, duzo twarogu jogurtów no i jajka, nieraz wedlina chudA jakas i chleb dukana, a na pw dodaje warzywa i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... i jak tam postępy??u mnie pomału,ale waga schodzi.od dzisiaj znowu moge jeśc warzywa:) juz sie pomału przyzwyczaiłam do dietki.chlebek mam cały czas upieczony,wiec wsuwam na śniadanko z szynką. jakos dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) Mam taką sugestię... Piszecie, że mało chudniecie a czytam szynka, chuda wędlina. Sprawdźcie czy nie zawiera żadnych dodatków oprócz przypraw. Niektóre wędliny mimo, że chude potrafią mieć w składzie glukozę. I jeśli są zastoje należy odstawić produkty tolerowane (mleko, mazeinę, kakao, jogobellę light). To powinno dać świetne rezultaty. :) Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×