Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość skaczaca beta hcg

skaczaca beta hcg

Polecane posty

Gość gość
do kobiet, ktore to przeszly. Opisze swoja historie. Jestem w 6tc, betaHCG spada ze 150 do 50 w ciagy 48 godzin. nie znaleziono zarodka w macicy. Plamie i mam bole od 12stu dni. Lekarze w UK, powiedzieli, ze mam nic nie robic, ze jak dojdzie do krwawienia to znaczy, ze sie wszystko samo oczyscilo. Mam czekac na miesiaczke i koniec sprawy wedlug nich. Zadnych lekow, np metotreksat, niczego. Czy to normalne? Boje sie pozniejszych komplikacji. Jakie bylo postepowanie u was, jak beta spadala? Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po dwóch ciążach biochemicznych przy drugiej brałam duphaston żeby uchronić sie przed powtórka z pierwszej "ciąży" niestety nie pomogło. Kiedy beta zaczela spadać i w jednym i drugim przypadku każą czekać na miesiączkę gdyby sie nie pojawila wtedy zapraszają na wizytę. Za drugim razem lekarz kazał mi odstawić duphaston i krwawienie wystąpiło ok 3 dni później z tym ze bylo bardzo skąpe w porównaniu z tym wcześniejszym gdzie krew sie lala ze skrzepami jak szalona. Dodatkowo bola mnie jajniki do dziś a jestem po tyg od zakończenia tego poronnego krwawienia wiec i tak rozważam wizytę u lekarza. Byc moze nie wyczyściło sie samo do końca czy cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPANIKOWANY
Jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 6743
Mi beta hcg zaczęła spadać w 6 tyg, pojechałam do lekarza, na usg serduszko biło i ciąża rozwijała się prawidłowo. Lekarz powiedział mi, że jak już serduszko bije u dzidziusia to nie warto robić bety, ponieważ na tym etapie nie jest ona wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciąży, a właśnie badanie usg. Beta jest pomocna przy ocenie ciąży, ale w początkowym etapie zanim serduszko zacznie bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
Hej, chciałam się dowiedzieć co może oznaczać ta dziwna beta a mianowicie: 30.09 wyniosła 9,5 03.10 spadła na 5,5 A 14.10 skoczyła na 334 No i co ja mam myśleć? Wiem że te wyniki oznaczają ciąże ale dlaczego ten spadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z hcg różnie bywa wszystko zależy od organizmu. Ja na poczatku mialam bardzo wysokie cisnienie i lekarz kazal mi zrobic test pokazaly sie 2kreski... następnego dnia miałam wizytę u gin na usg nic jeszcze nie było mało tego zaczęłam plamić, kazał zrobic hcg było 800 czyli jak na 6tc to troche mało brałam luteine i leżałam po 4dniach wieczorem 3skurcze zaczęłam krwawić rano kolejne hcg niestety spadło do 500. Po kolejnych 2 dniach lekarz kazal zrobic kolejne hcg i okazało się że spadło do 130. Niestety poroniłam pod koniec 7tc... :'( teraz czekam aż skończę krwawić i będę miala wizytę i sprawdzą czy wszystko ok. Na tą ciążę czekaliśmy 4lata... dziś rozmawiałam z lekarzem przez tel i powiedział że jak tylko by hcg skakało lub spadało to szanse były by duże na utrzymanie się ciąży ale jak się zaczyna plamić lub krwawić to niestety szanse sa niewielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegiMiko
W 5 tyg ciazy poczułam okropny ból podbrzusza i pleców po lewej stronie oraz miałam brązowe plamienia. W szpitalu zrobiono mi bete hcg wynosiła 516.Po 3 latach starań pierwsza ciaza, płacz okropny.usg Nie wykazało ciazy w macicy. Lekarz zaproponował zastrzyk, jednak uprosilam go ażeby poczekal w nadziei ze pojawi się pecherzyk w macicy. Zgodził się. 2 beta wykazała 360. Nie miałam już nadziei. Na usg nadal nie bylo widać ciazy pozamacicznej. Dostałam zastrzyk. 4 dni później beta wyszła 377. Nadal leżę w szpitalu, lekarz mowi ze trzeba podać 2 dawkę zastrzyku. Płacze ciężko mi ale cóż trzeba zawsze mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymaj się, wiem, co przechodzisz. Czasami poprostu dłużej sięna dziecko czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomóżcie nie wiem co mam robić. !!! Mam 11, 5 miesieczna coreczke tydzeń temu dostałam okres piewrszy od urodzenia tak przynajmniej myslałam... utrzymywał sie stosunkowo długo krwawienie mnie niepokoiło, zrobiłam test i okazało się ze nie był okres a jestem w ciązy...( staralismy sie o 2 dziecko ) . Trafiłam do szpitala z powodu krwawienia na poczatku było silne, teraz zmalało -ciazy na usg nie było widac . Lekarz powiedział albo zbyt wczesna albo poronienie. Kazał zrobic bete : wynik: 235 po 48 godzinach wynik 350 tego samego dnia wizyta i usg : na usg znowu nic nie widac ...lekarz kazał zrobic bete dopiero w poniedziałek dzis piatek ale moze zrobie jutro yli znowu po 48 godzinach zeby miec pewnosc .. bo jesli wzrasta to ok, jak o chyba nie ma szans. Dodatkowo jestem spanikowana bo mam bol po prawej stronie i wrociło minimalne krwawienie. Czy ktoras z Was była w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betaspada
Hej Kobiety. Czy jesteście jeszcze na forum? Jak łatwo się domyślić jestem w podobnej sytuacji :/ jak się zakończyły Wasze historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny przyrost bety to zawsze poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze , czasmi sie dobrze konczy. u mnie sie dobrze nie skonczyło. jak była niska to spadła , pozniej przyrastała minimalnie prawidłowo. pozniej juz nieprawidłowo. diagnoza; ciaza chybiona. tydzien temu zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam U mnie bardzo podobna sytacja w poniedziałek beta 59157 z badan po 48 h 57706 boje sie ze nic z tego nie bezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale jak beta spada to zawsze poronienie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani jest tu ktoś?? Jestem w szpitalu i mam problem potrzebuje porady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×