Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

woostock coraz blizej:) ndal nikt sie nie wybiera?

Polecane posty

z lublina masz pociagi tez do kkostrzyna, wejdz na strone woodstock, tam masz rozklady:) z kazdym dniem, ja tez, ale na pt wzielam wolne, choc jade dopiero kolo 18, i w niedziele bede wracac, wiec nie wymyslaj, to sa 3 dni , no ja ew wroce i wysiade od razu miescie w ktorym pracuje i polete do robty, choc taka zmarnowana nie wiem jak przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na sezonówkę, tam nie można wziąc wolnego 🖐️ Wywalą cię i wezmą następnego małolata, bo chętnych na pęczki, ot co! Zwłaszcza, że ja robuję na czarno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w piatek jedziesz i w niedziele wracasz, raz ise zyje, jeden dzien mozesz byc zjebana jak pies:D ja ma na tyle w porzadku szefowa, ze juz ostrzeglam, ze jesli znajdzie jakies zwloki w spiworze pod firma, czekajace na otwarcie biurA, tzn ze ja dopiero wrocilam, bo sama nie wiem czym i z kim i kiedy bede wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margottttenenenene
Kciukiem - rozstałaś się z tym straszym facetem? Pamiętam Waszą historię z tego forum, szkoda bo kibicowałam Wam - wbrew wszystkim razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pppaatttttttttttttt
Ja byłem w 2003roku z trzema kolegami metalami jak jeszcze przystanek był w Żarach :) Kurwa co za piękne czasy i przeżycia, pamiątka do końca życia !!!!! Jechało się z Katowic specjalnym pociągiem który jechał na Woodstock , w pociągu sami metale, rockersi, punki , na stacjach Wrocław, Opole czekały bandy skinheadów i obstawa policyjna !! to były piękne czasu, dreszczyk emocji i adrenalina.Na Woodstocku poznałem masę bardzo fajnych i przychylnych osób, było po prostu super.Pojechaliśmy w trójkę a wracaliśmy w dwudziestkę !!! minęło już 8 lat a ja z niektórymi do dzisiaj mam kontakt..Miało się 18 lat i cały świat przed sobą :) piękne czasy !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zkd, wspolczuje w takim razie:O rozstalam sie, ae widzimy sie codziennie, wszedzie chodzimy razem , takze luz, on nadal walczy o mnie, a ja sie jeszcze zastanawiam:P ludzie nawet nie zauwazyli, ze ze soba nie jestesmy:) rudaa a ty skad jestes? fajnie by bylo zwerbowac ludzi, bo nigdy nie wiem czy sama czasem nie pojade, a wiadomo w kupie raxniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Włocławka;). Czyli mamy do wyboru specjalne z Kutna lub Torunia. Martwi mnie powrotny...tzn. jest tylko jeden, który się do Torunia wybiera, mam nadzieję, że da się do niego wsiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
podobno tez ma byc hitowy gosc specjalny specjalnie z Chin wraca do kraju na Woodstock zespol Bayer Full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ogole niemoje okolice , ale niemozliwe zeby tylko jeden z torunia byl. w kazdym razie, moze sie ponamy na miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łódź... :/ lipa.. byłam tylko raz na Woodstocku.. ale za rok pojadę..przysięgam.. szkoda, że nie zobaczę Prodigy :(... no nic.. żyje sie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Torunia są 2. Ale powrotny jest tylko jeden o 8:40 w niedzielę:D. Jak nie on to jakoś normalnie trzeba wrócić z 3 przesiadkami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesii no to pizda, no ale tam sa ludzie o dobrych sercach wiec albo stop albo cos, ja tez w ten sposob bede kombinowac:) rudaa to dojedz sama, znajdziemy sie jakos zamacham ci slonecznikiem albo co i gitara, nie bedziesz sama":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym pojechała,ale już wybrałam Brutal Assault w Czechach:O kciukiem czrna nicola jedzie ze swoimi emo przyjaciółmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarze tych nowych nickow, poza tym pierdoe, z dzieciarnia nie jade:) w kazdym razie jak ktos chce sie przytulic, to ja wyruszam w piatek z poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarze tych nowych nickow, poza tym pierdoe, z dzieciarnia nie jade:) w kazdym razie jak ktos chce sie przytulic, to ja wyruszam w piatek z poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarze tych nowych nickow, poza tym pierdoe, z dzieciarnia nie jade:) w kazdym razie jak ktos chce sie przytulic, to ja wyruszam w piatek z poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×