Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

woostock coraz blizej:) ndal nikt sie nie wybiera?

Polecane posty

Gość blackberry998 dementuje
ja bym pojechała ale moje znajome to takie lalusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak nieludzki vel gimgówno
nie jadę, nie jestem świnią żeby kąpać się w błocie słucham metalu ale za chooya nie pojadę na imprezy typu woodstock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qostek
koneserka czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry998 dementuje
ja nie słucham metalu ale chętnie poczułabym tamten kklimat i potaplała sie w błotku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
ja tam wolę castle party. inny poziom. w tym roku nie mogłam jechać czego żałuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem ze znajommymi ale moja przyjaciolka, o dziwo chce, wiec jesli mnie w bambo nie zrobi to git. a jesli zrobi to pojade sama, tylko niestety dopiero w piatek. a ktos z poznania tam jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castle to na rAZIE za drogi wydatek na moja wyplate. w jarocinie bylam juz, ale w tym roku pzepadlo przez prace, dlatego jade na woodstock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
ja chce jechać, a nie mam z kim, bo albo pracują, albo noszą szpilki i takie imprezy nie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
może w tym roku Pan Premier zawita do młodych Ludzi by się z nimi podzielić swymi wrażeniami oraz pozdrowic. był już tam , P.Buzek, P.Wałesa . jeżeli nie to nie ma tam po co jechać nikogo tam ciekawego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie aptek, prodigy i moj byly gdzies hen na drugim koncu pola, wiec mi nic wiecej nie potrzebne. pomaranczo jak nie masz z kim jechac to ja Przytule Kropka, mozemy jechac razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
Apteka to git w porzadku jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
i co na Woodstocku "Mende" zagrają i zaśpiewają bez cenzury?ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedzcie bo tam masa
kiboli się wybiera. Chcą żeby donek zamkną łudstok tak jak stadiony zamykał. Będzie bardzo niebezpiecznie w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
fakt kibole to łobuzy są niedobre takie nie cacy tylko be, eee to żadnych szans na to , że tam przyjedzie Pan Premier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedzcie bo tam masa
Nie rozumiesz, donek bez powodu pozamykał stadiony , teraz rząd będzie płacił odszkodowania min 1,8mln zł dla samej Legii i Lecha. I teraz kibole chcą dać dowód, że łudstok należy zamknąć. Czyli będzie rozpizdówa na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiboli nie wpuszcza. jak na tego typu impreza przybedzie gromada lysych pal, to zaden ochroniarz nie jest na tyle jebniety zeby i ch wpuscic. w tym roku bedzie zwiekszona tezochrona, bo masac ludzi z zagranicy przyjedzie (no prodigy, wiadomo) jak mi apteka zaspiewa ujarane cale miasto i jessuuu, to ja chyba orgazmu dostane:) w sumie na nich bardziej sie ciesze niz na pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wszystko jest na etapie planów;p. Bo wygląda na to, że moi przyjaciele uparli się, że jadą pociągiem, który nie istnieje, ale to nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedzcie bo tam masa
I może kibol będzie miał na czole wytatułowane, że jest kibol? Przemycą się spokojnie a w grupe wbiją w odpowiednim miejscu. Takie obrazki w tym roku będą na porządku dziennym: http://www.youtube.com/watch?v=_URgFyCMDC0 A to, że będą Podrygy to dodatkowy element mobilizujący bo w świat pójdą wyczyny kiboli a o to im najbardziej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
i zapoda: szmaty , mendy , kondoniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
chyba ujarane cale miasta nie bedzie , grzeczny koncert bedzie wszak kulturalne bogate i elewganckie goscie z Zachodu przyjada . nie wypada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
jak przygarniesz kropka to ja się na to piszę xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sessii a skad jestes jestes? i ty pomaranczo? bo ja z mojego pcimia musze doturlac sie do poznania i z poznania mam co godz pociag do kostrzyna. apteka to polski zespol , a nwet zagraniczne ynteligencje, sa n tyle inteligentne, ze naszego jezyka nie znaja, wiec mam nadzieje, ze nie zjebia i zagraja tak, zeby rodacy oszaleli z radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
i jeszcze korowód ta oryginalna Aptekarska wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
nie jak bedzie tam Pan Premier to takich rzeczy nie zagraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
ja mam przed sobą całą Polskę do przejechania. Lublin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×