Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mormonka

stomatolog-implantolog gdańsk/trójmiasto

Polecane posty

Gość Doris

Jeżeli szukacie dobrego stomatologa w Sopocie to polecam ten gabinet stomatologiczny na Kamiennym Potoku. Gabinet znajduję się na  Małopolskiej 7/A2 i można im zaufać w 100% - leczą bez bólu i stresuuuu a to chyba najważniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEAMED - WRZESZCZ

Z czystym sumieniem polecam wam ten gabinet! Nowocześnie, przyjaźnie tak bardzo rodzinnie! Fachowość przez duże F no generalnie super! Mój nowy gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusty

Możecie polecić mi dobrego implantologa oraz protetyka w Gdańsku? Jestem po wypadku w którym straciłam 3 górne zęby i zastanawiam się nad mostem a nad implantem. Jestem mlodą osoba i zależy mi na szybkim i na dobrym efekcie bo nie mogę na siebie patrzeć. Proszę o opinię osób, które wstawiały sobie w ostatnim czasie implant albo wspomniany most. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajkka

Na most będziesz pewnie czekała nieco krócej niż na implant ale jeśli masz fundusze, to polecam wstawić sobie implanty. Most jest nieco tańszy ale wymaga piłowania zdrowych zębów aby nałożyc na nie korony, które będą go podtrzymywały. Jesteś osobą młodą tak wiec prawdopodobieństwo odrzucenia implantu jest baaaardzo małe. Sama miałam wstawiana w ten sposób jedynkęi nie żałuję. Wstawiałam w Gdańsku na lelewela, w gabinecie w Browarze u doktora Krupskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusty

Wiesz co nie chodzi mi tutaj tak bardzo o pieniądze ale o czas w jakim wstawia się implant bo czytalam, ze to trwa tygodniami...Ale dzięki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zabieg wstawiania implantu trwa bardzo krótko i jest zupełnie bezbolesny bo wszystko wykonuje się ze znieczuleniem. Nie pamiętam ile trwał ale coś około 20 minut. Potem trzeba poczekać aż wszystko się zagoi i to trwa tak mniej wiecej od 2 do 6 miesięcy, wszystko zależy od zęba i jak Ci się goi. Następnie masz wstawianą już docelową koronę. NIe chodzisz jednak w tym czasie bez zęba bo masz wstawianą koronę tymczasową, która wygląda dokładnie tak jak naturalne zęby. Tak więc moim zdaniem to, ze wstawianie implantu trochę trwa nie jest wcale argumentem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tam wstawiałam. Wiesz, koszt jest rózny w zależności od tego jakie jest to firmy implant i jaką potem koronę na implant chcesz wstawić, czy bedzie to korona pełnoceramiczna czy inna. Poza tym wstawiałam tam implant prawie rok temu tak wiec ceny mogły się zmienić. Ale sam implant to minimum 2500 zł... Plus koszt korony. Nie żałuję jednak bo chodziło o jedynkę, która rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trójmiescie moge ci polecic K2Dental we Wrzeszczu koło Browaru u doktora co sie chyba Krupski nazywa, mój facet tam robil i jest bardzo zadowolony z efektu. Ja jeszcze na szczescie nie mialam koniecznosci robic sobie implantu, ale robilam tam plomby i jak mi kiedys jednak bedzie potrzebny to pewnie uderze do nich ze zrobieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny lekarz implantolog/implantoprotetyk, z ogromnym doświadczeniem (czyli taki, który w całym swoim życiu wszczepił zdecydowanie więcej niż kilkaset implantów) przyjmuje w PEARLDENT -w Gdańsku, na Osowej. 

Wszczepienie implantu, takiego z wysokiej półki (najdroższa opcja) 3000zł  /  Korona ceramiczna (porcelanowa) na implancie  2500zł  /  Korona pełnoceramiczna na implancie (ta droższa, i de facto lepsza)  3000zł  

Łącznik/śruba gojąca - w cenie // Konsultacja/kontrola - 0zł

Na stronie www pełen cennik

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2020 o 10:56, pomaranczarka napisał:

W trójmiescie moge ci polecic K2Dental we Wrzeszczu koło Browaru u doktora co sie chyba Krupski nazywa, mój facet tam robil i jest bardzo zadowolony z efektu. Ja jeszcze na szczescie nie mialam koniecznosci robic sobie implantu, ale robilam tam plomby i jak mi kiedys jednak bedzie potrzebny to pewnie uderze do nich ze zrobieniem.

Ooooooo!!! Znam to miejsce i jest serio bardzo dobre. Jeżeli to jest ta klinika stomatologiczna na ul. Lelewela w Browarze to znam ją bardzo dobrze, bo miałam tam robione leczenie kanałowe i nawet rok gwarancji na zęba dostałam ^^ Czyli nie tylko ja znam dr Krystiana Krupskiego! Uratował mi zęba, a było serio blisko jego wyrwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×