Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aha aha

Co sądzicie o Lidlu?

Polecane posty

Hej :) Chciałam się zapytac was co sądzicie o sklepach sieci Lidl?? Jaka jest wasza opinia na temat robienia tam zakupów i o jakości towarów? No i co was w takich sklepach najbardziej wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl jest tani :))
oto moja opinia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w porównaniu z innymi
drogo jest,mały wybór asortymentu.Np. nabiał,chciałam dziś kupić jogurt,a w ofercie kilka byle jakich,masło 2 pozycje,margaryna tylko 2 gatunki.Nie wiem może to tylko mój LIDL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt mnie też dobija reklama radiowa lidla aż się niedobrze robi ble.. fakt co do takiego asortymentu jak mówisz koleżanko lidl ma akurat tak mało pozycji 2- 3 margaryny i koniec. Oni skupiają się tylko na swojej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały wybór, jakoś dziwnie tam jest. Zresztą rzadko bywam, bo za daleko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl jest do dupy
przeterminowane piwo obsluga do dupy atmosfera do dupy i towar tez do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego obsługa do dupy?? wiadomo tez są ludźmi i też się użerają z klientami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfed
biedronka lepsza czy lidl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidl zdecydowanie mają tanie fistaszki, dobre produkty pikok i chemię W5 innych nie kupuję lub sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ...
Ewa 33 co to są pikok? ja uwielbiam ta kapustke czerwona w słoiczku do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jaki jest cały asortyment , ale kupuję parówki i serdelki z tej firmy, mają tyle mięsa w swoim składzie, że az dziwne (80%) jak na parówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie lidla, niektore produkty
bardzo sie oplaca kupowac, sa tanie i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś nei można było płacić kartą i to mnie wkurzało, teraz już można i jeszcze jeden minus - nie mają małych koszyków, więc nie biorę żadnego a zakupy noszę w siatce po sklepie i wykładam przy kasie z powrotem; jeszcze nikt mnie nie ochrzanił za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają ciekawe arykuły
przemysłowe,nie chińską tandetę,jak wiele innych marketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdsfs
ja co prawda mieszkam za granicą, więc może są pewne różnice ale nie narzekam lubię ten sklep niektóre rzeczy są tańsze- niektóre nie ale np. warzywa włoskie na patelnię mmmmm polecam dobra szynka tani twaróg, mięso też niedrogie pyszny przecier pomidorowy w kartonie i niedrogi fajne sałatki z tuńczykiem środki czystości niedrogie a dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o faktycznie
ja tam kupuję kawę, jest dobra i tania a nie te nasze drogie polskie kwaśnie jacobsy, tchibo i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kupuje tam bo jest
slaby wybor asortymentu i cos z czyms sie oglaszjaa w gazetkach promocyjnych to zwyczajne klamstwo ( inna cena) albo jescze w tn sam dzien wczesni rano jest juz wszytsko wyoprzedane . Wniosek nasuwa sie sam albo pracownicy wykupuja albo ( co jest bardziej realne) w ogole nie mieli tych produktow tylko ludzi w konia robia. Ja sie juz 2x tak nbabralam i wiecej tam nie pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kupuje tam bo jest
aha, i moim zdnaiem bardzo drogo :P wole biedronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce to już w ogóle żadnego wyboru nie ma poza tym razi mnie, jak jedzenie wala sie po podłodze, a będąc w biedronce może z 5 razy w życiu to wlaśnie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusy: -dobre ceny warzyw - fajna chemia ta seria 5W -blisko osiedli - ciekawe produkty promocyjne np kuchenne Minusy: -dla mnie niesmaczne jedzenie np sery - bardzo drogie wędliny, gdy przeliczysz cenę to wychodzi za kg z 20/30 % drożej niż gdzie indziej - mały wybór firmowych produktów -wieczny brak produktów z gazetki, połowy zwykle nie ma wcale na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez takie Lidle
w Polsce nigdy dobre nie bedzie jak tam 99% produktów jest z niemiec. taka głupia biedronka czy tesco to chociaz sprzedaje produkty wyprodukowane u nas. Kupujac w Lidlu ludzie doprowadzaja do większego bezrobocia u nas... Ale u nas nie ma patriotyzmu gospodarczego tak jak w bogatych krajach europy zachodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakbyśmy byli bogatym krajem europy zachodniej, to byłby i patriotyzm gospodarczy ale niestety, jak mam kupić pół kilo wędliny w tesco albo za ta samą kasę 15 deko w sklepie polskim, to wybiorę tesco (to tylko przykład, bo akurat wędliny w ogóle nie kupuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez takie Lidle
Akurat tesco mimo ze jest zagraniczne to przynajmniej w większości nasze produkty sprzedaje. Nie o to mi chodziło. W Lidlu wszystko z Niemiec przywożą. To jest dopiero przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystko np. wspomniane wędliny pikok sa polskie, nawet wygrały nagrodę "teraz Polska" podejrzewam, ze nie jest to jedyny produkt polski w Lidlu więc nie mów, jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie kupuję w Lidlu - chyba że jestem akurat w pobliżu to wchodzę po słodycze :-P - wole markety gdzie dostaniesz wszystko w asortymencie a w Lidlu polskim jak i niemieckim nie dostanie się wszystkiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalemże 99% jest z Niemiec
Nie napisałem przecież ze 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny,a może
beż przesady z tymi 99% wędliny,mięso,nabiał,na szczęście są polskie!Niemieckie są niejadalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisaleś, że wszystko wszystko = 1--% przypomniał mi sie jeszcze jeden bardzo dobry produkt z Lidla - makarony, takie w zielonym opakowaniu, Combino maja dobry smak i nie rozgotowują się błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×