Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Venooce

pierwsze dorosłe łóżko dla dziecka

Polecane posty

Gość Martusia007
Oj chyba konkurencja nie śpi:) Chciałam polecić właśnie łóżko firmy Versito dla 2 dzieciaczków ale ,żeby się nie rozpisywać wszystko jest odwrotnie co poprzednia osoba napisała.Wszystko to jakieś bzdury wyssane z palca. Jedyne co się można czepić to termin dostawy przekroczony o 2 dni.Sam produkt extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Beś
Dzięki Pani Marto za namiary na łóżka dziecięce Versito. Łóżko piętrowe właśnie wczoraj doszło:) Strona jest inna niż mi Pani podała.Teraz jest http://versito-sklep.pl może jeszcze komuś się przyda.Łóżko naprawdę godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulkja
Wiem, że w http://www.comfortbe.pl/ mają też materace i stelaże. Dla dziecka można coś dobrać. Chociaż nie ma co w ciemno - najlepiej podpytać konsultanta. To tak, jakby ktoś jeszcze szukał łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro_1
Droga Martusiu007. Mysle, ze jestes jednym z pracownikow, ktorzy na wielu forach wychwalaja produkty Versito (jak mnie zadziwia podobienstwo tych wszystkich pochlebnych opinii) zawsze kilkukrotnie podany i powtarzany link do ich sklepu. Zamiast odbijac pileczke, byscie przeprosili klienta za zwloke i inne problemy przy zamiawianiu. Jesli jednak nie jestes ich pracownikiem/klakierem (w co nie wierze) zapraszam do Gdanska na wizyte zeby zobaczyc i ocenic ten "wspanialy" produkt. Do dzisiaj moje dziecko, jedno czy drugie, wspinajac sie na lozko nie raz sie obija o te wspaniale atlasowe obicia na ramie lozka... Rodzice- czytajcie opinie a najlepiej ogladajcie produkt na wlasne oczy przed kupnem. pozdrawiam Martusie i reszte jej kompanow. ciao Mirek (klient-nie konkurencja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro_1
Sklep comfortbe.pl nie polecam .Super jest sklep dwa niedźwiadki. Dzieci o łóżko obijają sobie nogi.Zapraszam do Gdańska w celu oceny produktu. ciao Mirek (klient-nie konkurencja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro_1
Sklep comfortbe.pl nie polecam .Super jest sklep dwa niedźwiadki. Dzieci o łóżko obijają sobie nogi.Zapraszam do Gdańska w celu oceny produktu. ciao Mirek (klient-nie konkurencja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk polarowy z wizerunkiem Kopciuszka nie dość, ze przyda się naszej córce w długie jesienne wieczory to na dodatek będzie świetnie się komponował z naszymi mebelkami. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GlosZdrowegoRozsadku
Pierwsze łóżko po łóżeczku powinno spełniać kilka warunków. Po pierwsze barierka, jest obowiązkowa, dziecko prawie na pewno zaliczy podłogę, jeśli jej nie będzie miało, nauczenie się spania bez zabezpieczenia to kilka miesięcy. Po drugie, nie od razu wielkie 2 metrowe, będzie wyglądało groteskowo również dziecko w nim. Po trzecie, zainwestować trzeba w porządny materac, lateksowy lub kieszeniowy, nie oszczędzajmy na tym elemencie, dziecko rośnie, rozwija się jego układ kostny. Zapraszam również do lektury http://malekrolestwo.prv.pl/wybieramy-lozko-dla-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pokoik jest 1,5m/na 4 ... " To nie pokoj, to korytarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://polskie-firanki.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/310 https://kasandra.com.pl/ POŚCIEL DLA DZIECI Zapewniamy Cię, że do kwestii pościeli Twoje dziecko podchodzi całkiem serio. Kilkulatek czy nastolatek – każdy chce, by jego łóżko było najwspanialszym na świecie miejscem błogiego i słodkiego snu oraz komfortowego wypoczynku. Zrób dziecku niespodziankę i podaruj mu pościel, o jakiej marzy! W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór kolorowej pościeli o przepięknych kolorach oraz wzorach i bajkowych motywach, jakie spodobają się każdemu dziecku! Oferowana przez nas pościel dziecięca, dostępna w różnych rozmiarach, wykonana jest z największą dbałością, z wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają ciepło oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Zobacz nasze kolekcje i wybierz pościel dla Twojego dziecka! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiając się nad zakupem "dorosłego" łóżka dla dziecka trzeba wziąć pod uwagę wybór materaca, bo to na nim dziecko będzie spało i odpoczywało. Materac jest bardzo ważny, bo utrzymuje ciało dziecka w odpowiedniej pozycji przez całą noc i podtrzymuje kręgosłup. Materac powinien być bezpieczny dla zdrowia pociechy, tzn. ekologiczny, nie wydzielać nieprzyjemnego zapachu pianki i być pokryty warstwą antyalergiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej odłożyć jakąś kasę i kupić najprostszą drewnianą ramę i porządny materac, ja tak zrobiłam. Materac mam sembella z pianki bulex , dobrze wentyluje i ma właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne, bardzo fajny i w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam na tej stronie, ale znalazłam tylko piankę bultex, o to Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pianki butleks :) to spam .Wszystko to bzdura.Spamuja sprzedawcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie fajnego łóżka dla dziecka to polecam wam zajrzeć na stronę www.eversleep.pl Mają tam świetne łóżka dziecięce, w dobrych cenach. Sama u nich zamawiałam i mojemu dziecku podoba się łóżko, które u nich kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokiej jakości łóżka i materace produkuje Comfortbe (www.comfortbe.pl) Materace świetne w profilaktyce wad postawy u dzieci. Warto wydać więcej i mieć pewność, że zapewniamy dziecku zdrowy odpoczynek i sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinamazru
Zobaczcie łóżka w http://www.anpol-meble.pl/ , ja tam zamawiałam łóżka dla mojego syna. Od roku ponad syn użytkuje i zero jakichkolwiek uszkodzeń, mają bardzo trwałe łóżka dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia354
Ja natomiast polecam łóżko piętrowe dla dziecka, które kupiłam w sklepie http://versito-sklep.pl łóżko dziecięce jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joalna
Oj ciężko jest "przenieść" dziecko z małego łóżka do dorosłego :) my z mężem kupiliśmy takie młodzieżowe łóżka dla córki http://www.anpol-meble.pl/lozko-majka-maxi i poszło sprawnie, bo córka sama sobie wybierała nowe łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 3 roku spał w łóżeczku Ikea leksvik 3-8 lat Ikea kritter Teraz aktualnie model Diesel z Agata meble z lateksowym materacem - liczę że wystarczy do wyprowadzki;) no chyba że się rozsypie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaymilkay
Co do materaca moim zdaniem piankowe, na pewno nie gryczane bo tylko z nim są problemy, a pierwsze samodzielne łóżko jakie wybraliśmy to paula kupiony przez internet na lanomeble. Zdecydowaliśmy się na dodatkową boczną nakładkę, co by dziecko nie spadło. Oczywiście gdy dorosło to ją zdjeliśmy bo już nie było potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie łóżka dla dziecka w rozsądnej cenie i o wysokiej jakości wykonania, to bez dwóch zdań wybierzcie Comfortbe. Zarówno łóżka jak i materace są nie do zdarcia, a kosztują niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Janik
A co powiesz o piętrowym łóżku, moim zdaniem to ogromna frajda mieć takie cacko. Każdy w dzieciństwie marzył o łóżku piętrowym, a przynajmniej ja. Ciekawe łóżka na pewno możesz znaleźć u nich https://babydream.sklep.pl Sama widziałam tam kilka ciekawych łóżek dla swojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała 3 lata jak zaczęła spać w normalnym łóżku. Było to łóżku kupione w www.comfortbe.pl To był bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matko, same reklamy....

To ja nie będę reklamować tylko napiszę, że dorosłe łóżko kupiliśmy dla niespełna czterolatka. W łóżeczku spał do drugich urodzin, potem z rodzicami, a teraz ma własne dorosłe łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój producent łóżka dziecięcego. Masz do oceny z Allegro allegro.pl/uzytkownik/Pinewoodsc1?bmatch=baseline-var-cl-n-uni-1-1-0312 . Kozacko wychodzi, bo łóżko z materacem dostajesz do samodzielnego złożenia. Mocne strasznie i udźwig wytrzyma grubo ponad 100 kg. Możesz wziąć łóżka z zaokrąglonymi barierkami, unikalnymi kształtami, zawsze dwa lata gwarancji. Chyba najwyższe oceny z tej kategorii mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×