Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robicieeeeee

co robicie dzis na obiad???

Polecane posty

na dzisiaj przygotowałam kabaczki faszerowane kaszą jaglaną z pieczarkami, z odrobiną boczku wędzonego (dla zapachu;)posypane zółtym serem i upieczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem... ale chyba coś z drobiu hmmm aa wiem! chyba pokroję piersi kurczacze w paseczki i podduszę z porem i pieczarkami, podleję na koniec jogurtem naturalnym i będzie. ja zjem samo a mężowi z ryżem podam, będzie git ;) dziecko je u babci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa z borowików z kluseczkami i pierś drobiowa w lekkim sosie z kasza gryczana i sałata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dzisiaj dobrego? u mnie placki z grubo tartych warzyw, ale pieczone prakwie bez tłuszczu, podane z serkiem zmieszanym z ziołami i czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki rybne z ziemniakami
i surówką z kiszonej kapusty ;) Normalnie kupiłam na wagę tak pyszne paluszki rybne że szok. Z świeżą bialutką rybką ;) są genialne, nie jadłam w życiu lepszych :D Ide zaraz z 3kg na zapas kupić bo naprawdę pycha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastja#
Pilaf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
grillowane filety z kurczaka w ziolach i kurkumie mlode ziemniaki z wody salatka z lekkim serkiem francuskim czosnkowym, pomidorami, papryka i ostra rukola na deser nalesniki z roznymi dzemami zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
krupnik,sałatka z ziemniaków z jogurtem natur.,biała kapusta zasmażana,kotleciki z jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
Dziś mam indyka w sosie korma z ryżem basmati. Deser: brzoskwinie z serkiem mascarpone syropem klonowym i orzechami włoskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
50 kg masakra:) a do tego zjadlam dzis az salatke i jogurt! ale dobrze wylac swoje frustracje pomaranczo, no nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
zazdroszcza ci ze jesz smaczne rzeczy a nie tak jak oni wpierdzielaja kaftorle i kotlety not stop spasione wieprzojady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała mi
hehe z tego co piszesz masz zawsze baardzo kaloryczne obiady plus desery, wiec jakoś nie bardzo chce się wierzyć w twoje 5o kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
ty chyba nie wiesz co gadasz ofermo mi mala zawsze je zdrowe rzeczy a liczenie kalorii to domena pustakow a od zdrowych rzeczy sie nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D:D:D:D:
hahahahah mi mala to kolos baba z plecami sztangistki i bicepsami:D i jesli napisala ze wazy 50 kg to zapomniala z przodu przed piatka postawic jedynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
Mi mama przekazała dobre geny bo objadam się kaloriami i jakoś mi to nie szkodzi. Pomimo 180 cm wzrostu waze jedynie 75 czyli w sumie jeszcze z 5 kilo może mi się przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
ja pierdacze- olej to;) sama wiem, ze jestem szczupła i akurat cholernie zgrabna, więc olewam tego typu prowokacje. a niestety się okazalo, że mąki normalnej nie mam, tylko self-rising, więc naleśniki będą jutro. pomarańcza odetchnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
dalibug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
adz sie leczyc zjeboszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam jej zdjecie
i 50 kg to ona moze i wazy pod warunkiem ze ma 110cm wzrostu:D mi mala to wielkie babsko o figurze plywaczki z NRD:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi malej zdjęcie latało na
mi mala to wielkie babsko o figurze plywaczki z NRD " i udach panczenistki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva idź spać dziecko
Mi mała -- ja robię naleśniki z self -raising. Nawet fajnuejsze wychodzą niż z tej plain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
nie wiem czyje to zdjęcie widzieliście, ale współczuję dziewczynie;) no właśnie ja kiedyś robiłam z self-rising, ale tak sobie myslę, że tam proszek do pieczenia i soda jest to po się tym "truć", jak i ze zwykłej nalesniki wychodzą... self-rising używam raczej tylko do ciast i wypieków. a dziś już pojedliśmy, jeszcze sobie przypomniałam, że miałam resztkę pysznej zupy gazpacho z wczoraj, to dałam lubemu;) jutro nie gotuję, może tylko zupę, a w niedzielę nowa knajpa śródziemnomorska - trzeba zwiedzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o tym doskonale
wychodza takie grubiutkie placki pankracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
słuchajcie byłam ostatnio w restauracji niedaleko mojego domu i czym tam nas poczęstowali przed obiadem właściwym to głowa mała. Ja zamówiłam doner kebabisza z chipsami zamiast rice i do tego sałatka tzatziki, ale ja nie o tym. Przed podaniem dania głownego dostaliśmy w koszyku taki ala chlebuś pieczony na blaszce jeszcze cieplutki i różne sosy do maczania no poprostu pyszota, także po zjedzeniu przystawki nie miałam gdzie zmieścić już donera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva idź spać dziecko
Mi grube nie wychodzą :/ rzadkie ciasto dużo nie urośnie za to są kruchutke crepes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to doner kebabisz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, i tak nic nie dorówna crepes z ulic Paryża, nawet z takich podrzednych budek;) czasem uda mi się podobne wyczarować, cienkie, kruche, z nutellą...ale jednak nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×