Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robicieeeeee

co robicie dzis na obiad???

Polecane posty

Gość a co to doner kebabisz
tak myślałem że podszyw:D Kobietki to są czasem gorsze od facetów:classic_cool: Mała mi dasz się zaprosić na jakąś kawke? podoba mi się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to doner kebabisz
do Londynu Mała MI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to doner kebabisz
do Londynu Mała MI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie tak daleko... ale obawiam się, że nie umawiam się (już) na kawy z nieznajomymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to doner kebabisz
może jutro zmienisz zdanie?;) dziś musze odejść od kompa, ale jutro ponowie pytanie. masz więc całą noc na zastanowienie Mała Mi. PS. Ty Manchester tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle rozmawialiśmy już tutaj kiedyś? czy tak wyskoczyłeś jak filip z konopii, bo spodobało Ci się co gotuję?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to doner kebabisz
Nie nie pisaliśmy ze sobą, poprostu czasem wpadam na Małą Mi piszącą z pracy albo z Domu i zachciało mi się kawy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to doner kebabisz
jeżeli chodzi o gotowanie, to wcale nie pogniewałbym się gdybyś przygotowała dla mnie coś np. z włoskiej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to doner kebabisz
Myśle, że podołasz ;) to jak zastanowiłas się już? Ja naprawde musze już sobie pójsc, wiec kolejne teksty nie beda moje🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoldcsx
raczej łyka to by wyjaśniało skąd taką posturę ma babo-chłopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz jaką Mi mała ma
posturę,widziałaś ją w realu,że gadasz i powtarzasz głupie jadowite wypowiedzi zawistnych ropuch???????????Też jesteś taką zawistną syczącą suką.Uczepiliście się małej mi jakby wam kogoś młotkiem ubiła.Zrobiła ci krzywdę jędzo?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz jaką Mi mała ma
A ja bardzo lubię wpisy małej mi,jest miła i rozsądną osobą i zal wam tyłki ściska,więc żmijowym jadem plujecie.WIEDŹMY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikitikirikifiki
"maso na cibulce" czyli plastry ze schabu wp na cebulce duszone prosto, szybko pyyyychaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na razie jadę na zakupy obuwnicze, i pomysłu na obiad brak... moze jakaś zapiekanka warzywna, albo papryki faszerowane zapiekane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę zabieram rodzinkę do Katowickiej Silesi. W Burger Kingu będzie można dostać darmowe whoppery, a oprócz tego ma być wiele konkursów i atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi niezalogowana
u mnie dzis kurczak smazony w glebokim oleju do tego pare kromek chlebka :) pyyycha , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea........
u mnie dzisiaj zapiekanka ziemniaczana z cukinia i boczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heikik
kurczak w glebokim tluszczu-to do malej mi niepodobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala prawdziwa z pracy
podszywy, podszywy:D dawno nie pisalam na tym temacie no i gdzie sie ten cichy wielbiciel podzial?;) (uprzedzam - nastepny wpis dopiero z domu na czarno zostawiam podszywy i ide na zakupy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z domu
kurczak wyszedl pyszny A teraz kilka ciastek zbozowych i hop z mezem skaczemy do kina Na najnowszy film z Anthonym Hopkinsem Bardzo go cenie jako aktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie smażę kurczaka w głębokim tłuszczu (w ogole kurczaka nie smażę) ani nie piszę na kafe z dużych liter, podszywie:P a dzisiaj na obiad była domowa pizza z grillowanym kurczakiem, pieczarkami, pomidorami, chorizo i oregano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie roboisz kotletów smazonych w kurczaka? mmm uwielbiam, a mój mąż jeszcze bardziej. A jutro na obiad robię zapiekankę z piersi, cebuli, pieczarków posypane serem i zalane odrobiną majonezu. Kurcze a może bez majonezu by się obeszło. Do tego surówka z pekińskiej, marchwi, czerwonej cebuli w sosie włoski albo francuskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×