Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_pelna_obaw

moje dziecko ciagle krzyczy!!!

Polecane posty

Gość gość
Nadajecie się ignorantki. Chociaż temat stary a ja szukam informacji na wszelkie sposoby o autyzmie to zdenerwowalyscie mnie tym pitu pitu. Autyzm w modzie? Skrajna ignorancja. Schizofrenia w modzie, samobójstwa też, depresje. Przerazliwy krzyk, długotrwały, jakby bez powodu to jest cecha autystyczna natomiast aby był autyzm tych cech musi być dużo wiecej tak że dziecko jest niepelnosprawne mimo tego że na takie fizycznie nie wygląda. Uważajcie bo mi też mówiono "to chłopiec on ma czas na mowe". Acha? 4 lata i ani słowa? Mimo że przed ukończeniem 2giego roku życia już kilka mówił. I nagle bach! Nie wiecie o czym gadacie a mimo to medrkujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, ktore przeczytaja ten temat niech beda ostrozne. Moj synek byl taki sam i zdiagnozowano u niego wlasnie autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja

Moj syn 3.6 roku. Od 6 dnia życia krzyczy... Czy chce jesc czy pić to krzyk i rzucanie się na ziemię... Nie je sam trzeba go karmić.... Mało mówi i jeszcze mniej rozumie ☹️ umie kilka słów i jak go nie rozumiem to krzyk.. Nie wola na nocnik ciągle pampers 😣 próbuje go wysadzac na nocnik ale on chyba nie rozumie do czego służy... 😣Mi już brak sił... Chodzimy po lekarzach ale  nie mamy pomocy... 😪 On zaraz idzie do przedszkola a ja już się boję jak to będzie 😣. Córka ma rok i strasznie się boi brata a jak już on zaczyna wyć to ona ze strachu też 😣😣😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×