Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość średnia kucharka

POMYSŁ NA PRZEKĄSKI PILNIE POTRZEBNY

Polecane posty

Gość średnia kucharka

Kochani, potrzebne mi jakieś pomysły na przekąski, chce zaprosić parę znajomych, a że oni podjeli nas przekaskami na ciepło, my równiez nie chcieli byśmy oraniczyć się do wyjęcia chipsów i ciatsek z opakowania. nie mam jednak pomysłu na nic :( pomóżcie najlepiej małopracochłonne, gdyż chcemy ich zaprosić po pracy, więc nie będzie dużo czasu na przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczarki faszerowane brusketta ( wiem wiem nie tak sie pisze ) mini grzaneczki z lososiem i serkiem bialym zmieszanym z dwoma zabkami czosnku grzaneczki z pieczarkami i serem zoltym koreczki-to na zimno np pieczarka kabanos serek zolty mini tortille nachosy na cieplo z sosem serowym lub salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na zimno to jeszcze ja uwielbiam sledzika w oleju lub w smietanie mozesz tez zrobic salatke cezara albo jakakolwiek inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułkę przekrajamy na pół i wydrążamy środek. ( bagietka ) Cebulę kroimy w kostkę, podsmażamy na oleju na złoty kolor. Dodajemy pokrojone w plasterki pieczarki, paprykę pokrojoną w kosteczkę i kukurydzę. Posypujemy do smaku solą i podsmażamy na małym ogniu aż wyparuje woda. Wydrążoną bułkę wykładamy plasterkami sera żółtego i nadziewamy warzywami. Podpiekamy w piekarniku pięć minut i podajemy. Świetnie pasuje do tego sos czosnkowy. albo takie cosik z jakiegos forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo oscypki na cieplo z zurawina lub zawiniete w plasterki bekonu smazone na patelni grillowej lub na zwyklej albo camembert panierowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo chlebek w jajku do tego cos podduszonego sos kurkowy lub pieczarki z cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo grzanki z mozarella i pomidorami posypane swieza bazylia uffffff mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moj faworyt tatar ja robie tk zoltko cebulka perelkowa ogorek kiszony sol pieprz ale mozna tez ze szprotkami sardynkami anchois pieczarkami marynowanymi i do tego kilka kropel sownie 2-3 sosu sojowego lub sosu wochester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mam pomysłu
na zimno jajka faszerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×