Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raciczki

za 20 dni wyjezdzam na 2tyg. a wlasnie dostalam prace co zrobic ??

Polecane posty

Gość raciczki

skończyłam właśnie studia i złożyłam papiery do kancelarii komorniczej na stanowisko pracownika biurowego. Zostałam zaproszona do drugiego etapu rekrutacji, który polega na uczestnictwie w szkoleniu. Po przejsciu szkolenia można zacząć pracować . Jestem bardzo szczesliwa z tego powodu, tylko jest jeden mały problem za 20 dni wyjezdzam do usa na dwa tygodnie i boje sie ze moze byc to podstawa do tego aby nie przyjac mnie do pracy.... Co o tym myslicie? Mieliscie takie przypadki w swojej karierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge.....
oo to bardzo trudna decyzja! praca albo wycieczka (na pewno bardzo droga) do stanow :O sytuacja patowa...ja bym miala ogromny problem ale wiesz, przyszlosc a wycieczka? taka okazja moze sie juz wiecej nie powtorzyc a wycieka pewnie tak, z drugiej jednak strony, jestes pewna ze chcialabys pracowac u komornika? bardzie niewdzieczny zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoje miejsce mają pewnie kilka innych osób, więc jak im powiesz, że zjawisz się po powrocie, to albo zrozumieją, ze są wakacje i ludzie wyjeżdżają, albo podziękują i znajdą kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×