Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadarine

Podaj swoja definicje doskonalosci.Moim zdaniem kobieta doskonala to:

Polecane posty

Wiemy ze nie ma ludzi doskonalych,jednakze kazda z nas ma wlasna definicje doskonalosci :) Wyraz ja .Moim zdaniem kobieta doskonala to taka,ktora:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolęę
oj kobieto to proste kobieta doskonała to taka która nie zakłada durnych topików na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfregergr
-przebojowa -szczupla -zaraiajaca -robiaca kariere -ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka która jest inteligentna, czuła, romantyczna, wyrozumiała, skromna, delikatna, wierna, uczciwa, przyjacielska, z poczuciem humoru... i z wyglądu jest szczupła, średniego wzrostu, długie gęste włosy, śliczne oczy i proporcjonalna twarz... nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem księciem idealow nie ma ale warto szukac :) przynajmniej niektore cechy napewno da sie znalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna Kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow. I ja wlasnie taka poznalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfregergr
oni wszyscy chca zebys byla chuda i chetna i tyle z serii meskich wymagan heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
Exact90 Cudowna Kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow. I ja wlasnie taka poznalem jestem kobieta ale pod tym tekstem sie podpisuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfregergr
jasne jasne sure 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo da Video
Doskonałość to brak niedoskonałości.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rgfregergr i tutaj musze przybic Ci 5 :) zgadzam sie w 100proc. Ja jestem szczupla,nie jestem tez brzytka(i to nie jest moje wlasne zdanie o sobie),i jestem lubiana ale kazdy facet jakiego poznam za wszelka cene chce mnie zmusic zebym poszla z nim do lozka... Czy juz nie ma prawdziwych mezczyzn??bo z tego co widze sa tylko chlopcy,ktorym wydaje sie ze maja klase.....a facetow z klasa brak!!! jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlkf
definicja doskonałości jest taka ze doskonałość nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfregergr
ja niestety jestem gruba i na brak powodzenia narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uujhuuu
Idealna: dobre serce, mila, rodzinna, wrazliwa, delikatna, madra Szczupla i zgrabna. Duze oczy i piekne usta, ciemne wlosy, ladna lubiaca porzadek, potrafiaca gotowac i zajac sie domem, czysta i zadbana, estetycznie ubrana, lekki makijaz lub bez, Taka, gdy na nia patrzysz to chcesz ja wzisc w ramiona, przytulic i powiedziec, ze ja kochasz i zawsze bedziesz. A pieniadze potrafie zarobic sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exact90 no wlasnie....tylko w oczach... ;( szkooooda,bo nie liczy sie wyglad tylko osobowosc,wnetrze :)) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam, ale u mnie jest
autorka, to skonczona debilka :/ mam taka ,,znajomą,, cytuje ,,jejuś, idę sobie ulicą o normalnie nie moge przejśc, bo faceci z wywalonymi jęzorami sie na mnie gapią, już nawet mini nie moge ubrać, bo się na mnie ślinią, muszę się oszpecić'' ,,jejku, brzydka jestem no nie??'' w grupie 20 osobowej, na imprezie. Ale i tak mam większe powodzenie :D nawet jej mega przystojny facet się do mnie dowalał na imprezie :O a nie jestem ,, jejuś taka pięunkna'' :D :D buhaha aha, pienkna jest średnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadarine Zeby zobaczyc wnetrze, trzeba miec oczy :) Logika zdania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllll
Nadarine jakaś ty biedna, zmuszają cię? ojej, nie dość że niebrzytka to jeszcze ją zmuszają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exact90 zeby zobaczyc czyjes wnetrze potrzebna jest dusza i umysl... oczy widza to co chca zobaczyc.Logika myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
Exact90 Nadarine Zeby zobaczyc wnetrze, trzeba miec oczy Logika zdania Pozdrawiam widze ze nadajemy na jednej fali..;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam, ale u mnie jest autorka, to skonczona debilka :/ Nie wiem do czego pijesz,ale owszem mozesz myslec o mnie co chcesz :) kazdy ma prawo do wlasnego zdania :) A tak miedzy nami: najwidoczniej masz ,,ciekawych,,znajomych :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfregergr
nie zesrajcie sie z tym wnetrzem:o faceci patrza TYLKO na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
echh piszemy o idealne kobiety!! wiadomo ze idealow nie ma.. jezeli ktos ma wspanialy charakter i nie wymaga za duzo to ideal..co do wygladu o gustach sie nie dyskutuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie ciesze
że mój sie napatrzy na seksowne kobitki napali sie tak więc nie musze sie wogle starać wazne ze ma gdzie zamoczyć jest tak podjarany że potem nocke mamy zarwaną ale seks jest fajny tym bardziej ze ja tez w trakcie wyobrazam sobie że to nie on tylko inny facet :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuła90909
A jeszcze czasem jak się pan domu znudzi to przyprowadzi młodą jeszcze piękniejszą kochankę, a jak przytyje po urodzeniu dziecka to dyskretnie wyniesie się z domu, nigdy się nie poskarży, że jest zmęczona, zapracowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie ciesze
doskonala to taka jak ja na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×