Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolo62067

remont w domu

Polecane posty

Gość lolo62067

Chce wymienić grzejniki w pokoju na piętrze bo jak widać na zdjęciach są już stare Moje pytanie : Chciała bym zabudować ten od powietrznik =czy on wogóle jest potrzebny? -czy przy nowych grzejnikach to jest już w nich? i ta odstająca rura (czyli ten odpowietrznik) nie jest potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dałaś fotki
Odpowietrznik jest potrzebny i musi być :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nowoczesnych grzejnikach odpowietrznik jest częścią grzejnika więc rurki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem tak całkiem
Ale jeśli to jest odpowietrznik całego pionu, to chyba powinien jednak być, niezależnie czy grzejnik jest nowoczesny i ma wbudowany swój odpowietrznik. Bo każdy grzejnik ma swój odpowietrznik, a oprócz tego cały pion powinien mieć odpowietrznik na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo62067
Mamy pietrowy dom i odpowietrzniki są w pokojach u góry. Jak też myślę że jak kupimy nowe grzejniki to powinny one to mieć w środku. a ojciec mówi żę to musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo62067
Czyli ten odpowietrznik by musiał zostać ale to brzydko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebelków poradziłabym Ci poszukanie na stronie firmy Esmebel, fajne i bardzo dobrze jakościowo robione meble w dobrej cenie, zaciekawiła mnie ta firma bo szukałam kogoś kto robi meble bukowe, a oni również mają je w swojej ofercie. W dodatku można w dowolnym kolorze zamówić meble co również jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×