Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella_

Linea czy Linea Detox?

Polecane posty

Lepsza Linea czy linea detox na odchudzanie, przy regularnych, codziennych ciężkich treningach? Chcę schudnać kilka kg, w miarę szybko bo mnie brzuszek denerwuje. Próbował ktoś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
po linei mialam jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, ale ja nie oczekuje cudu, tylko wspomagania, a to różnica. Mniej jem, dużo ćwiczę, więc chciałabym odrobinę to przyśpieszyć. Wiem, że najlepsza dieta to dieta MŻ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
ale ja mialam straszne jojo po tym duzo cwicze i schudlam ok 30 kg nie wiem po h zajchcialo mi sie linei schudlam przy jej pomocy ale tez dieta jeszcze 3 kg jak ja skonczylam a nadal robilam jak dotychczas wszystko inne przybylo mi 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale uwierz, że
bez tych tabletek osiągniesz to czego chcesz przy regularnych ćwiczeniach. te tabletki odchudzają tylko portfel i to jest tylko chemia. juz lepiej zioła pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
tylko i wylacznie hergic, powaga, nie reklamuje, ale sama uzywalam i znajome - kilogramy spadaja ze az milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Linea Detox http://av.pl/384,linea-detox-60-tabletek.html , ponieważ nie tylko wspomaga proces odchudzania, ale i oczyszcza organizm z zanieczyszczeń i toksyn. Ponadto poprawia wygląd skóry i ujędrnia ciało. Zawiera m.in. L-karnityne, chrom, wyciąg z liści pokrzywy i zielonej herbaty i chlorelle, która usuwa toksyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 87
Ja używałam linea detox 2 miesiące= minus 5 kilogramów Ale też ćwiczyłam i nie jadłam słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazda123
bardziej pomaga czy szkodzi??? oto jest pytanie...moim zdaniem to drugie niestety.Zastanawia mnie jedno, po co użyto do produkcji tej magicznej tabletki a wlasciwie do zabarwienia "żółcień chinolinowa" ? nie jest to nic co powinnismy przyjmowac!! żółcien ta jest kancerogenna i nie wazne czy przyjmujemy ja w dawce wyznaczonej do spozycia czy nie, to jest to zbedne w tym przypadku!! tak że sami sobie odpowiedzcie na pytanie...poprostu czas sie ruszyc z kanapy i mniej sie obiadac a napewno uzyskamy lepszy efekt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ciezko sie zebrac za odchudznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linea detox podziałał, ale konkretne efekty przyszły po 50 dniach stosowania. Dal mnie ten specyfik to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zależnosci co chcesz przez to osiagnac, z tego co widze to Linea 30+ ma w swoim składzie: sorbitole, chlorella wyciąg z Garcinia cambogia, wyciag z zielonej herbaty, wyciag z liści pokrzywy, wyciąg z alg brunatnych i pestek winogron. Natomiast Linea Detox ma troche inne składniki: L-karnityna, Wyciąg z zielonej herbaty, Chrom, Chlorella, Wyciąg z pokrzywy, wiec cieżko powiedziec który suplement jest lepszy bo sa do siebie bardzo zblizone z tego co widze. Jak chcesz to mozesz na ich temat poczytac troche wiecej poniżej, moze akurat bedzie to dla Ciebie pomocne: 1. Linea 30+: http://www.biotrendy.pl/produkt/linea-30-tabletki-na-odchudzanie/ 2. Linea Detox: http://www.biotrendy.pl/produkt/linea-detox-tabletki-na-oczyszczanie-organizmu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×