Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry wszystkim.

Polecane posty

blackwater1981 powinno, ale się nie podkreśla. Chyba spadam, bo zaraz gromy na mnie spadną. potraktuj to jako wstrzasową terapię po której bedziesz miSZczem Ortografii :classic_cool: lubelak zonie brakuje motywacji i zachęty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupie słownik i zaczne rozwiewać wątpliiwości związane z pisownią to moje wpisy będą się pojawiać co jakieś 15 min. :) Za dużo zabawy truskawko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak włącze korekte to: 1. wy się nie będziecie śmiać i problem zniknie,ale.... 2. Ja się ortografi raczej nie naucze........ A zresztą ! Nie nauczylem się przez 31 lat i jakoś żyje, pracuje, śmiejcie się ! Daje wam troche radości dzięki temu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolisz żebyśmy mieli na przykład ubaw z pożądku ;) tak? a swoją drogą to ciakwa jestem jaki możesz zrobić najbardziej kompromitujący błąd ... ale z trugiej strony co się przejmować - nadzieji i bulu - niby proste, a jednak okazuje się, że nie dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem myślałem, że będzie synek.....a tutaj widać. Tylko marzeniach się kończyło. Żonie nie brakuje motywacji. Tylko w czasie 4 lat 3 ciąże. Dam Kobiecie odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] lunka00 Pomarańczowy sk**wysyn śmiał napisać "Róh Hożuf" czyżby mieszkał w pobliżu? znowu przewija się ta tajemnicza postać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelak Za każdym razem myślałem, że będzie synek.....a tutaj widać. Tylko marzeniach się kończyło. Żonie nie brakuje motywacji. Tylko w czasie 4 lat 3 ciąże. Dam Kobiecie odpocząć a ja myslałam ze to Ty nad tym pracujesz?:D teraz zgania na zone ze da jej odpocząc :P Przyznaj się sam jestes zmęczony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczony to ja jestem trzema córkami....... Jak patrzę co się teraz wyrabia u tych małolat, to już się zaczynam bać ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłka nożna mnie nie interesuje :classic_cool: poza tym żal mi pieniędzy na bilet by jakiś badziewny mecz oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×