Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry wszystkim.

Polecane posty

Bilety drogie nie są-nie wiem jak na ruchu,ale na Wiśle 25-70zł. Ale za to ta atmosfera,pasja,otoczka.....coś pięknego !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzew Łódź??:O ze tak niesmiało wtrące?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzygam się. stado nachlanych, spoconych i grubych facetów, którzy wrzeszczą, plują się i wydzielają jakieś obrzydliwe alkoholowe wyziewy :O 25-70 zł? chłopie. za tyle to ja znajdę dla siebie coś przydatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz że na mecze chodzi stado zapoconych grubasów skoro sama nie chodzisz ? z opowiadan ? Nie chce nikogo bronić, ale na meczach jest naprawde fajnie ! Jak raz zabrałem żone z creczką to już potem sam nie poszedlem nigdy-tak im się spodobało ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:09 [zgłoś do usunięcia] malunia niunia lubelak 4 lata i 3 ciąże, ło matko szarym mydłem bym się pocięła ... A to niby czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dużo to nie zdrowo. ja bym psychicznie nie wytrzymała, nie mówiąc już o wyglądzie mojego ciałka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Żoneczka bardzo dobrze się trzyma. Stwierdzę , że nawet lepiej niż przed ciążami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niska i drobna... i jakoś wole być szczuplutka :D chcę się rozciągać wzwyż niż wszerz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszystko wyjaśnia ;) Moja do najniższych nie należy mając 172 cm wzrostu :) Wzwyż powiadasz... hmm... nie mam na to lekarstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To faktycznie drobna jesteś kobiecinka :) Ale dobre to niż mieć 152 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wybiegasz 10 cm poza ich normę :D Szczeże nie jest tak źle. To całkiem dobry wzrost jak dla dziewczyny. Tak przynajmniej ja uważam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] lunka00 150 cm to średnia wzrostu pigmeja około 130 to pigmejki za to z takim wzrostem mozna by było uprawiac seks w maluchu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i weź znajdź spodnie z dobrą nogawka... jak wszystkie są szyte na chude i wysokie patyki :( chude ok, ale wzrost nie ten :O a stopki nie zmienię. ona ma krzywdzić ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawcowa, krawcowa ;) Ja też mam problem ze znalezieniem spodni dla siebie . Ale jakoś sobie radzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stopki nie zmienię. ona ma krzywdzić ludzi mnie szczerze powiem, że rozczuliła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta stopka to blazenada jakich
malo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] lunka00 twoja kolej też nadejdzie za stara doopa jestem na takie tkliwosci :classic_cool: truskawka nie czytujesz romansów? Nie oglądasz seriali?:P Noramlinie nie czasowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolona, że chociaż ty nie przeżyłaś czegoś takiego :classic_cool:. mi do opisywanej historii brakuje wykorzystania seksualnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×