Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość FELIADE

prezent dla męża na urodziny- prosze o świeże pomysły

Polecane posty

Gość zuzannna Ameliiiiiia
korki może wywalić , co nie? ;) jak za ostro będą rżnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
one- chciałbyś dostać skarpety? skarpety to WIGILIJNY WYROK :-) OD MOMENTU GDY DOSTAŁBYŚ PIERWSZE SKARPETY ROZPOCZYNA SIĘ ERA SKARPET , PORTFELI I KRAWAÓW NA GWIAZDKĘ:-) sorki, caps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannna Ameliiiiiia
za takiej pilarki używam codziennie - bułki kroję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
zuzanno- myślałam jak już o pilarce napędzanej paliwem( tak jak w teksanskiej masakrze piłą mechaniczną:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
odejdzmy od pilarek i może przypomnijcie sobie o najbardziej fajnym prezencie jaki dostaliście:-) Może mnie zainspirują?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannna Ameliiiiiia
fajne pilarki i poręczne mają w huskwarnie ;) i różne pilniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarka nie kupuj,nie wierzyc z przesady,ale nie kusic losu!;) a moze jakis prezent z sentymentem?zwiazane z czyms co jest tylko wasze?piosenka?miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
Seksowne prezenty odpadają :-) ileż można ;-) no dobrze, jeszcze przemyslę wasze propozycje dołoże swoje i coś fajnego wymyślę:-) ( może słynne przyjęcie- niespodziankę zrobię? choć może nie, ja bym za skarby świata nie chciała takiego prezentu:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęęęę
Moj facet kiedys zrobił mi szalon dzień. Od rana dostawałam od niego wiadomośćgdzie mam sie stawić. Na miejscu czekała na mnie jakas niespodzianka albo kolejna podpowiedz. BYla restauracja tam sniadanie, potem masaz kwiaciarnia z roza i liscikiem na ktorym byl adres kolezanki pojechalam tam bilet do kina. oczwiscie obejrzelismy go razem.Wyszedl kilka minut wczesnie. napisal sms ze pod kinem czeka na mnie jego kolega tak byla. zawiozl mnie do domu gdzie czekala na mnie kolacja zjedlismy...bylo cudowWieczorem zastanawialam sie jak to mozliwe ze dalam sie w to wciagnal ale ciekawosc byla silniejsza... nie zapomne tego do konca zycia. powspominalam teraz cos bym doradzila... zrob mu taki dzien. wyjatkowy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannna Ameliiiia
muszelki to każdy facet chyba lubi :) kup mu zestaw muszelek- będzie słuchał jak szumi w nich morze :) może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
no właśnie myślę , że może zbiorę parę fajnych zdjęć i dam taką książkę z nich do zrobienia. I te 10 kilo żelków lub minirobot są fajnymi pomysłami- zabawnymi i uroczymi-wwwwwwwwwwerrrtysa- widać , że jestes kreatywną i pogodną osobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
proszęę- wspaniałego musisz mieć faceta- zrobił CI superprezent:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannna Ameliiiia
idź na całość ! idź na całość! kup mu tartak! i kombajn! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
zuzanno- nie śmiej się, faceci lubią takie prezenty jak wiertarki, pilarki itd zwłaszcza jak mają domy;-) To coś jak dla Ciebie superbuty + supertorebka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannna Ameliiiia
jak mu sprezentujesz kombajn to będzie przeszczęśliwy i uprzywilejowany na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
ktoś wspomniał że nie daje się zegarków bo przynoszą pecha, ja wiem , że nie daje się również butów , wiecie jakich jeszcze prezentów nie powinno się dawać bo są " pechowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś wypasiony aparat
dostałam ...no ale to dla pasjonatów fotografii...innych nie będzie cieszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęęęę
feliade- najgorszy nie jest.:P ja bym sie jednak upierala zeby to nie byla rzecz. Jakis czyn:) cos szalonego nietuzinkowego po tym co piszesz patrze ze jestescie dos zakręceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś wypasiony aparat
jak cena nie gra roli to kolacja w międzyzdrojach byłaby fajną rzeczą zależy skąd jesteście ale lot samolotem ni stąd ni zowąd kilka godzin na plaży :) i z powrotem .... ja bym chciała tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
proszę- nie jesteśmy zakręceni:-) ale rzeczywiście oboje nas stać na różne "pomysły" na tyle, na ile życie pozwala:-) Z aparatem też jest niezła myśl. Aparat fajny jest- ale można do niego dokupić np fajny obiektyw:-) Może skłoni go to do fotografowania innego niż 15 zdjęć identycznego horyzontu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś wypasiony aparat
noo ja mam dwa obiektywy jeden zwykły a drugi to taka luneta :) jest kupa zajęcia przy tym i zdjęcia pięękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELIADE
to by musiał być helikopter- samolot potrzebuje pasa do lądowania:-). Nie, to mi się wydaje pretensjonalne - choć nie niemożliwe- moi koledzy z aeroklubu pomogliby mi to załatwić ale chyba raczej nie te klimaty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa23
Jeżeli Twój mąż lubi adrenalinę to zainwestuj w coś, co da mu porządną dawkę emocji. Ja swojemu chłopakowi kupiłam kupon na skok ze spadochronem. Początkowo był lekko przerażony, ale po skoku powiedział, że to był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostał i oczywiście do teraz w towarzystwie przechwala się, że skakał ze spadochronem ;) http://podarkinakartki.pl/p340_skok_spadochronowy_w_tandemie.html Pozdrawiam, Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaCzarnooczka
Może jakiś model do składania, np. statek, albo samolot, te większe i ładniejsze kosztują parę stówek, albo kup bilety na jakąś premierę sztuki teatralnej... albo wynajmij mu jakieś auto na pare godzin (jeśli ma jakieś ulubione stare modele bądź nowe ekskluzywne)... do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli żona tego nie wie ,to powinna zapytać kochanki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×