Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja.....................

nie zależy mi na życiu

Polecane posty

Gość ja.....................
Dziękuje Wam za odpowiedzi i pomoc :) już dłużej dzisiaj nie wysiedzę muszę isć spać. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz dać siebie
innym, np. pomóc w hospicjum, domu dziecka. Zwłaszcza dzieci potrzebują pomocy. Wtedy zobaczysz, jaki jest sens życia, pomożesz innym, którzy mają jeszcze gorzej, a możliwe, że kogoś jeszcze tam poznasz, np. jakąś wolontariuszkę. Jest Ci ciężko, na pewno, ale wielu osobom w życiu jest ciężko, zatem wysil się jeszcze troszkę. Co masz do stracenia? Możesz tylko zyskać i zyskają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najgorsze było to, że siedziałam całymi dniami w domu i nie miałam z kim porozmawiać.. Bo nie miałam nigdy przyjaciół.. Może miałam jakieś chwile popularności, ale nigdy nie miałam prawdziwych przyjaciół, którzy skoczyliby za mną w ogień… z pomocą przyszedł mi bioenergoterapeuta ze strony http://energiaduchowa.pl . Po zamówieniu 5 sesji oczyszczenia aury poczułam się znacznie lepiej. Zaczęłam być pewniejsza siebie. Moi bliscy do dziś nie mogą się nadziwić co się ze mną stało. Na szczęście jest to zmiana na lepsze: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oski18
Też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jesli chcesz aby mieć chęć do życia to odezwij sie do mnie sms 608 41 84 15 razem coś zaradzimy mam pomysł warto spróbować pozdrawiam.

Edytowano przez Mironek448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×