Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANALIZA123

Szczęście w 2 związku?

Polecane posty

Gość niedobrze sie robi
jak sie ciebie ewo czyta pierdolisz w kazdym temacie jakies kocopoly ,nie masz pojecia bladego o życiu ....strasznie nieszczesliwa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ewa w ogóle nie masz honoru. Ciągle cię wypraszają, proszą żebyś się nie wpierdalała, opluwają ... a ty....... wycierasz się i wciąż wracasz. Gdzie twoja godność? No tak, twoja godność została w łóżkach przygodnych żonatych panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wycieram się wasz jad do mnie nie dolatuje jestem ponad tym :) ponad wami o lata świetlne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie mogła odpuścić ewa
znowu nie wyciera się chodzi z zaplutą twarzą bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaEwa...--
Dajcie spokoj z ta Ewa. Autorko przeczekaj. Pewne rzeczy najlepiej rozwiazuje sam czas... Nie nalegaj, nie upraszczaj, niech to samo wyniknie. Z nowym dzieckiem wstrzymalabym sie na wypadek, gdyby okazalo sie, ze relacje w waszym dmu sa zle.. Moj facet rowniez przyzwyczajal sie do mojego dziecka, bylo tym trudniej, ze nie jest wylewny... Teraz zyjemy tak jakbysmy zawsze byli w trojke. Chociaz konflikty sie zdarzają, ale moeidzy dziecmi, a ojcami konfliktow sie nie uniknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANALIZA123
Rozmawialam z nim o tym że czuje sie niezręcznie jak jestesmy w 3 i tak dalej..... Zapewnil mnie ze mu zalezy tylko ma trudniej. Nie widział żadnego problemu i zgodziłie nawet zaopiekować moimi dziećmi jak by mi sie coś stało. Wienc chyba rzeczywiscie nie ma problemu tylko ja cos za duzo mysle i reaguje emocjonalnie-to naprawde wspanialy facet -to on namówił mnie na rozmowe bo widział że coś nie tak. Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki sa od obciagania
Ewo gdybys byla szczesliwa to bys tu nie zagladala bo i po co? calymi dniami odpisujesz na tematy o ktorych malo wiesz bo tak naprawde to gowno wiesz o zyciu ,wysilasz sie tu i prawisz swoje madrosci ....smieszna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że sama jesteś nieszczęśliwa, skoro tu zagladasz i zgodnie z zasadami umysłów wąskich - wszystkich sądzisz po sobie otóż wyobraź sobie, nie wszyscy mają przesrane w życiu i nie wszyscy kafeterianie są nieszczęśliwi trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12901256ll
Ewa jest bardzo szczesliwa i dlatego pierdoli jak potluczona w kazdym temacie ,nie warto zwracac na nia uwagi bo nie ma pojecia o niczym procz dymania sie z zonatymi panami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgahhagulka
coz wy chcecie od tej ewki czasmi dobrze gada, tak bardziej feministyccznie i z mysla o sobie to chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka dobrze gada?
no chyba według ciebie, bo każdy normalny człowiek oddziela ziarno od plew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×