Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie 1 pytanieeeeeeeeeeeeeeee

chlopak i jego koledzy

Polecane posty

Gość takie 1 pytanieeeeeeeeeeeeeeee

spotykam sie z kims juz pol roku, on ma takich dwoch dobrych kolegow, ktorzy maja dziewczyny i oni czasem spotykaja sie w 5. niby mowil ze mosimy sie kiedys spotkac wszyscy razem, ale poki co jakos nie wychodzi. on nie zna moich przyjaciolek bo ich nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie 1 pytanieeeeeeeeeeeeeeee
tzn dowiaduje sie po ich spotkaniu ze sie spotkali, i nie wiem do konca czy tak po prostu wychodzi czy on mnie nie chce z nimi poznac moze glupio ze z mojej strony nie mam go za bardzo z kim zapoznawac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn dowiaduje sie po ich spotkaniu ze sie spotkali, i nie wiem do konca czy tak po prostu wychodzi czy on mnie nie chce z nimi poznac widoczenie jeszcze nie chce Cie z nimi zapoznawac moze glupio ze z mojej strony nie mam go za bardzo z kim zapoznawac bez sensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie 1 pytanieeeeeeeeeeeeeeee
jestem troche samotnikiem i nie moge za bardzo tak zrobic ze to ja go zapoznam pierwszego z moimi przyjaciolmi bo ich nie mam, moze on przez to nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem tak.....
tez jestem typem samotnika, nie mam kolezanek i w zyciu nie bylabym z facetem, ktory jest moim przeciwienstwem, czyli ma znajomych i spotykają sie :O nie pasujecie do siebie jak dla mnie, odpusc go sobie. poszukaj sobie takiego tez samotnika, moj chlopak jest taki wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarek_
Prosta sprawa - na razie chyba to nie jest zbyt poważny związek, by chciał cię pokazywać znajomym. Jeśli to starzy przyjaciele, moga cię taksować, oceniać (oczywiście nie wprost przy tobie, ale potem będą komentować pomiędzy sobą lub z nim), więc niekoniecznie ona ma na to ochotę. To jak przedstawienie dziewczyny rodzinie - nie od razu jest na to pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze problem tkwi w tobie. pomysc, czy moze jest jakis powod dla ktorego sie ciebie wstydzi. wyglad, zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×