Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Florentyna88

pierwszy taniec :)

Polecane posty

Gość Florentyna88

czy przed weselem chodziłyście na jakieś kursy tańca? chcę by mój pierwszy taniec był idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka86123
ja przed weselem brałam lekcje tańca w Ananday (http://www.ananday.pl/), oczywiście z moim mężem :) a wtedy jeszcze narzeczonym. Pierwszy taniec był niezapomniany :) a poza tym umiejętność tańca przydała się na całym weselu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelsi ktos nie umie tanczyc a wyuczy sie kroczkow to tragedia;/ wszystko jedno czy to walc czy lugi-bugi;// jesli ktos nie umie tanczyc a chce jakos wypasc niech lepiej nauczy sie jak "zarzadzac cialem swoim" w tancu , jak sie otworzyc na partnera w tancu i takie tam bo wyuczony walc w sesnie kroczkow przy zaanagazowaniu w tancu roznym zero wyglada zalosnbie;/// niestety widywalam i takie na weselach, nie mam w zwyczaju oceniac jak kto tanczy - ale jak widze cierpienie/skupienie na twarzy zamioaist uusmiechu i zabawy to ograrnia mnie depresja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiac po slubie
My nic niecwiczylismy potem bardzo sie balismy ze niewyjdzie a wyszlo cudownie patrzylismy sobie tylko w oczy z usmiechcem a reszta sama poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×