Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość melis_ka

szukam konsultantki avon

Polecane posty

Gość Zuzia1244
Jestem konsultantką od 2 lat. Gwarantuję szybką dostawę. Wysyłka gratis+ darmowa wybrana próbka. Jestem uczciwą osobą chętnie współpracuję z zainteresowanymi. E-mail : zuz-ran@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avonik
Hej jestem konsultantką Avon i potrzebuje osób do współpracy . Dużo prezentów itd więcej informacji pod numerem 605684926 Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkaavon
Witam!Jestem konsultantką Avonu z Wrocławia.Jak jestes zainteresowana zapraszam.Wysylka darmowa.Jestem uczciwa.Katalog próbki. Agnieszkach34@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaS320
Zapraszam do współpracy z panią Dorotą. Dobra kasa i duża pomoc z jej strony :) Sprawdzcie strone www.kosmetyki-krzeszowice.pl Obsługuje cały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem konsultantką firmy Avon z Wałbrzycha zapraszam do współpracy ,składania zamówień ,możliwość wysyki ,lub płatność przy odbiorze ,czym większe zamówienie tym większe zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem konsultantką firmy Avon z Wałbrzycha zapraszam do współpracy ,składania zamówień ,możliwość wysyki ,lub płatność przy odbiorze ,czym większe zamówienie tym większe zniżki tomasz_sikorski763@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantka Avonu Wroclaw.u mnie można zamówić kosmetyki.wysyłka darmowa.agnieszkach34@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata C
Jestem konsultantką z Poznania - zapraszam serdecznie do mojego sklepu AVON celem obejrzenia nowych promocji, zapoznania się z produktami i dokonania zakupu. Adres sklepu: https://www.avon.pl/sklep/beatacetnarowicz Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonsultantkaAvon
Witam serdecznie, jestem konsultantka i liderem firmy Avon. Zbieram zamowienia na kosmetyki z calej polski ale tez moge rowniez wyjsc na przeciw zagracznicznym klientom. Szukam rowniez nowych konsultantek do zespolu. Jakie korzysci przynosi bycie konsultantka ? Chociazby rabaty na kosmetyki bez znaczenia czy dla siebie czy innych, prezenty do zamowien, nie bedziesz potrzebowac konsultantki do zakupienia ulubionych kosmetykow. W Avon nie ma przymusu robienia zamowien, chcesz to cos kupujesz ,nie to nie, nie ma zobowiazan wiec nic nie tracisz a mozesz tylko zyskac. Zapraszam do kontaktu partita002@gmail.com, a jesli jestes z Łodzi zapraszam rowniez na darmowe kosmetyczne szkolenie przy poczestunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primawera

Jestem konsultantką Avon od jakiegoś miesiąca i jestem bardzo zadowolona  Zarejestrowałam się na stronie Avon https://start.avonpolska.pl/pierwsza-rejestracja , skontaktowała się ze mną menagerka Agnieszka i rozpoczęłam swoją przygodę z tą firmą, chociaż właściwie rozpoczęłam ją już dawno bo już dłuuugi czas zamawiam kosmetyki z tej firmy gdyż uważam je ze bardzo dobre jakościowo i ciekawe. A teraz jako konsultantka mam dużo benefitów jak zniżki, promocje, gratisy, prezenty co mi się bardzo podoba  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białystok

Zapraszam do logowania się i składania zamówienia poprzez sklep internetowy. Oczywiście zakupy z rabatem.

https://start.avonpolska.pl/szybko-tanio-i-bez-zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia99

Jestem ambasadorką Avon na terenie Trójmiasta, ale nie ma problemu bym miała wysłać zamówienie na terenie całej Polski, jeśli jesteś chętna/chętny to zapraszam 🙂 mogę również udzielać rabatów przy drugim zamówieniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Jestem konsultantka firmy Avon.Jak jesteś zainteresowana kosmetykami to zapraszam do składania zamówienia.

agnieszkach34@onet.pl

Zapraszam

Chętnie pomogę.Zamowienie na czas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2011 o 12:10, Gość melis_ka napisał:

szukam konsultantki avon, u ktorej bym mogla zamawiac ksmetyki ja i moja kolezanka. czekam na oferty

Dzień dobry

Jestem konsultantka firmy Avon i chętnie pomogę złożyć zamówienie.Wysyłka na  czas.

Zapraszam katalog nowy 2/2023

agnieszkach34@onet.pl

Pozdrawiam Agnieszka 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 13:39, Gość buniaaaa napisał:

a skąd jesteś jeśli mogę wiedzieć?

Dzień dobry

Jestem konsultantka firmy Avon i chętnie pomogę złożyć zamówienie.Wysyłka na  czas.

Zapraszam katalog nowy 2/2023

agnieszkach34@onet.pl

Pozdrawiam Agnieszka 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2011 o 12:10, Gość melis_ka napisał:

szukam konsultantki avon, u ktorej bym mogla zamawiac ksmetyki ja i moja kolezanka. czekam na oferty

Jestem konsultantka firmy Avon i u mnie możesz złożyć zamówienie wraz z koleżanką.Prosze pisać.

Mój agnieszkach34@onet.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 13:39, Gość buniaaaa napisał:

a skąd jesteś jeśli mogę wiedzieć?

Jestem z Wrocławia i nie ma problemu z wysyłka i zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 21:30, Gość gość napisał:

Szukam konsultantki z Warszawy Bemowa lub okolic. aleksandra32@autograf.pl

Jestem konsultantka firmy Avon z Wrocławia.Wysylka na czas.

Zapraszam do składania zamówienia.

agnieszkach34@onet.pl

Zapraszam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2015 o 22:53, Gość kruszynek11 napisał:

Szukam konsultantki z Warszawy Bemowa z rabatami

Witam

Ja jestem konsultantka firmy Avon Wrocław.Wysylka na czas.Chetnie Ci pomogę złożyć zamówienie.Napisz do mnie agnieszkach34@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 23:47, Gość gość napisał:

Witam Poszukuje konsultantki avon krakow nowa huta.

Witam

Jestem konsultantka firmy Avon

Z Wrocławia.Pomoge Ci złożyć zamówienie.Wysylka na czas.Zapraszam

agnieszkach34@onet.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×