Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska Panienka

Inne,nietypowe panierki

Polecane posty

Gość Ciekawska Panienka

do kotletów schabowych lub piersi kurczaka lub indyka.Robicie może jakieś takie nietypowe,ciekaw i smaczne-proszę o wasze sposoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja "opracowałam" panierke do nugetsów :D przepyszna (ciul z kaloriami) kroisz piersi z kurczaka na większe kawałki bierzesz paczkę lub dwie (zalezy ile nugetsów przewidujesz) dobrych (nie dyskontowych) chipsów paprykowych zgniatasz te chipsy w drobny mak - wsypujesz do miski, do tego dosypujesz sporo papryki słodkiej mielonej i troche chili. mieszasz. nugetsy obtaczasz mąką, potem w jajko i obtaczasz w tych chipsach i na gorący olej na patelnie... pychota!! zrób do tego sosik czosnkowy albo kup sos barbecue z lidla - pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dwie niestandardowe: - z płatków kukurydzianych - z marchewki i sera żółtego W obu przypadkach najpierw mięso doprawiasz, obtaczasz w jajku, a potem w danych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja panierują w płatkach kukurydzianych plus papryka. Albo w paluszkach. Najlepsze są beskidzkie z solą. Mięsa już nie trzeba doprawiac0 najbardziej pasuje do schabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-mąka-rozmącone jajka-sezam -maka-rozmącone jajka-pogniecione płatki kukurydziane -mąka-rozmącone jajka -pogniecione drobniutko krakersy -mąka-rozmącone jajka-ziarna słonecznika -majonez wymieszany z zmiażdżonym czosnkiem(ustane 20 minut) -bułka tarta.-najlepsza do fileta drobiowego! -3 jajka rozmącone-3 łyżki maki ziemniaczanej,starty na drobnym sitku ser żółty,3 łyżki majonezu,zielony koperek.Też najlepsza do filetu drobiowego! -bułka tarta - rozmącone jajka i na patelnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kaszy kukurydzianej
też jest dobra,z pogniecionych pestek dyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kzdjfh
O chipsach słyszałam, można też w sezamie, płatkach kukurydzianych, wiórkach kokosowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o tym doskonale
najzdrowsza jest z mielonych orzechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only mi
najzdrowsza jest z mielonych orzechow bzdury orzechy są tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o tym doskonale
panierka z orzechow jest najzdrowsza poniewaz orzechy sa bardzo zdrowe i tluszcz w nich zawarty to bardzo zdrowy tluszcz ze cos jet tluste to nie znaczy ze nie jest zdrowe tylko musi to byc zdrowy tluszcz a nie np margaryna smalec olej palmowy i inne niezdrowiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o tym doskonale
w czipsach jest niezdorwy tluszcz i inne podle chemikalia - to jest bardzo niezdrowa panierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś czytałam i sama
musze wypróbować panierke z ciasta naleśnikowego tylko doprawionego nieco solą i pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×