Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Szybki numerek z nieznajomą/nieznajomym.

Polecane posty

rozwalił mnie tekst "nie lękajcie się!" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś założyłam podobny temat o takiej właśnie mojej fantazji, to zostałam wzięta za faceta, wyzwana itp... Co do tematu, nie próbowałam, raczej nie wypróbuje, aczkolwiek bardzo bym chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu ten temat.
A ja się lękam. ha! Chętnie bym spróbował. Lękam się żony, że się dowie i urwie mi jaja. Poza tym gdzie znaleźć taką chętną nieznajomą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ten temat. myślę że dużo jest takich kobiet które chciałyby przynajmniej raz w życiu spróbować ale nie mówią tego głośno... (oczywiście nie mam na myśli kurewstwa z kim popadnie) u mnie też nie do zrealizowania, mężulo czuwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zafantazjowana zasady są po to by je łamać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears, 49 lat
Blackwater, jestem zainteresowany szybkim numerkiem z tobą, misiu pysiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy mądralo. Naucz się czytać. Czy ja proponuje komukolwiek takie spotkanie ? NIE !!!!!!!!!!!!!!!!! Pytam tylko o wasze opinie na ten temat, jak było i czy było warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears, 49 lat
O, lubię takich ostrych :classic_cool: Może być w ryj, najpierw ty mi podasz swojego pytonga a potem ja tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuhgytgftft
ryzykowne a duzo chorob wener zeby probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, ale nie z byle jakim nieznajomym :P Nie jestem desperatką :P Bać się nie boję, jeśli już, to jak kolega wyżej pisał, że facet się dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Zafantazjowana, nie wiem. Raczej byłoby to długo długo po moim ślubie, kiedy zapragęłabym odmiany i ucieczki od monotonii. Mąż w pracy, przychodzi Pan X z jakąś sprawą.... i zostaje na dłużej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella-przepraszam:) Zdenerwował mnie ten pomarańczowy gamoń ! Tak. Miałem takie "przygody" ale to było dawno i nieprawda. Miałem wtedy 20 lat,no może troszke więcej i kilka razy mi się to zdarzyło. Było ekscytująco,podniecająco, po prostu bosko. Takiego seksu się nie zapomina do końca życia, seksu i partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę siebie na spacerze nad morzem, wieczorem... spotykam jakiegoś ciekawego pana, chwila rozmowy o pierdołach no i... :P chociaż Twoja wizja też ciekawa, aczkolwiek we własnym domu bałabym się że mogło by się wydać... a mi chodzi o odrobinę szaleństwa, zapomnienia no i tą chemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta doza niepewności. Szybkie poznawanie kobiecego ciała, którego wcześniej nie mieliśmy okazji posmakować. Szybkie bicie serca,maksymalne podniecenie i reakcja kobiety na twój dotyk,smak,zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, dokładnie o to chodzi... a późnij żegnaj a wspomnienia zostają :D a Ty blackwater piszesz teraz o tym bo powróciły wspomnienia czy chęć aby powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnienia nadal są i już chyba zawsze będą żywe w mojej pamięci. O taki sprawach się nie zapomina do końca życia. A czy chciałbym znowu.... A kto by nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym nie chciała rozmawiać ... po prostu zacząć ... w milczeniu, bez słowa, nie znając jego imienia, nie wiedząc, kim jest.... Pasuje mi do tego Black - nie mam o nim zielonego pojęcia, ale jest jedyną osobą na forum, która mnie drażni, a zarazem intryguje. I jeśli ta data jest datą jego urodzin, to mi bardzo pasuje. Przez ostatnie pół roku bardzo ciągnie mnie do nieco starszych ode mnie Panów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie musiałby być ktoś zupełnie nieznajomy, bo umówić się z kimś jako na seks z nieznajomym jest dużą różnicą niż seks z przypadkowym nieznajomym :D zamotałam heheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest impulsywny dość.... Ale to też jest w pewien sposób urzekające/podniecające/przyciągające. Lubię mężczyzn pełnych emocji - spokojni mnie nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×