Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Szybki numerek z nieznajomą/nieznajomym.

Polecane posty

Pupcian jak mniemam to po tym pierwszym tescie czekasz jeszcze 3 miechy w celibacie aby go powtórzyć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pupcian,ależ Ty madrze prawisz i masz zupełną rację,ale to mało romantyczne tak na wstępie pytać się dziewczyny o kartę zdrowia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupcian, a gdzie miejsce na napięcie, na rozkosz, na seks z prawdziwego zdarzenia ? A pomieszczenie w ktrym to robisz ma być sterylne ? Robicie to w maskach bo partnerka może cie czymś zarazić ? Kurde chłopie,wyluzuj troszke ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pupcian, ale nie bierz naszych rozmów do siebie, na poważnie. Tu w większxości piszemy pierdoły, zbijamy się. Masz raccję w tym co piszesz, jasna sprawa. A to nie znaaczy, że my / ja nie potrafię rozmawiać poważnie jak dorosły z dorosłym. Chcesz - mogę zadzwonić, udowodnić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella_ masz racje. Jest mądry i rozsądny, ale jak się do tego ma to o czym piszemy ? o seksie z nieznajomym? szybkim, ekscytującym ? O mega rozkoszy która z niego płynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyjkaaaaaq
Pupciaan mądrze prawisz,tylko,ze osoby które miały sporo partnerów seksualnych rzadko keidy przy znaja sie do tego. Poza tym nawet okazywanie wyników nic nie da i mozna sie zarazic,bop przeciez wyniki nie robi sie z dnia na dzien. A zarazic sie HIV czy żółtaczką czy inną choroba mozna z dania na dzien. A poza tym nawet stosując prezerwatywy mozna sie zrazic poprzez seks oralny,wiec nie zawsze przezorny ubezpieczony,ale watro chuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka:) - przyswajam inteligentnych ludzi. I staram się utrzymywać z nimi kontakt. Pan zaimponował mi podejściem do sprawy, chociaż delikatnie mówiąc zlazł całkowicie z tematu i popsuł nam zabawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackwater1981 -tak, jednak mam wrażenie, jakbym Cię molestowała, bądź zmuszała do rozmowy. Bywasz chłodny... a tego wcześniej nie wiedziałam. Poza tym dość olewczy :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pupciaan v34 widzę, że na temat badań za wiele nie wiesz. Jeżeli chodzi o Hiv to po okienku serologicznym trafność testu jest około 99 procent. Więc co ty chcesz powtarzać? ty lepiej się doucz :) bo tą wiedze zdobędziesz jak sie okaze ze partnerka naprawde maiła HIV a poki co to bedą ci wklejać skuteczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale cie nie olewam, nie jestem też chłodny. A zresztą Bella_ w seksie z nieznajomym to są raczej pożadane cechy. Nie chodzi o uczucie przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak to tak bez uczucia, Black? Jak mam go pieścić, całować, muskać jego ciało nie Kochając go...? Dużo uczuć wkładam w seks, no chyba, że wpadne w trans i zachowuję się jak dziwka (baa - nawet mnie to kręci) :/ Chyba byłam prostututką w poprzednim wcieleniu, bo jakoś dobrze czuję się w tej roli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyobrażam sobie to tak, że pożądanie będzie mną na tyle kierować, że zawładnie całym moim ciałem, umysłem i zmysłami... a ja to przeleje na potencjalnego ,,nieznajomego,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackwater1981 - wiem. Jakiś czas temu znalazłam się w dość bliskim kontakcie z Pewnym mężczyzną. Widziałam go 1 raz na oczy, wcześniej rozmawiałam na necie. Przyciągnęło go do mnie to, że nie jestem Polką. A mnie w nim jego niezwykła inteligencja. Ale spieprzył wszystko, bo był zbyt napalony i niezbyt paliło mu się do rozmowy. W dodatku bezpiśredni, śmiały... Wyszłam z hukiem z samochodu, a teraz mam go w głowie, bo pokierowałam się rozumem, cipka go chciała. Ale nie załuję swojej decyzji. No może trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pupciaan - to ja teraz kłoda jestem? :P ooo dzięki :-) Po prosty w dzień jestem grzeczniejsza, trzymam fason :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×