Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Hlenderska toika.

Polecane posty

jakby nie było to i tak luksusowa wersja powierzchni pionowej płaskiej, przy której każdy chłop, kiedy Go przyciśnie bez oporów robi w jej stronę zwrot i załatwia co musi 🖐️ Holendrzy mają toitoiki, a Polacy murki, drzewa i ściany :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja myślę że lepiej nasikać do takiego pojemnika niż komuś w bramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chcę oglądać chłopów ani przy takich pojemnikach do sikania, ani chowających się po bramach :P od tego są szalety miejskie, gdzie za drobną opłatą delikwent załatwi co musi bez takiego czy innego publicznego wystawiania dupska na widok publiczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz feministką :O a Ty lubisz oglądać niedwuznacznie przytulonych do ściany męskich osobników wydających szumiące odgłosy i pozostawiających po sobie żółte kałuże?? :O bo jeśli tak, to normlanie zastanowię się, czy chcę mieć takich znajomków :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeca żółtych kałuż w tych nowoczesnych, europejskich tojtojach nie widać :P I kto wie, może nad odgłosem szczania też zapanowali :classic_cool: Także tego, zastanów się nad swym ultimatum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja cały czas pisze o polskiej rzeczywistości, bo holenderskiej nie dane mi było poznać :P i kto wie, może w tych toitoiach leci podczas sikania hymn UE?? :classic_cool: niemniej jednak, jestem na "nie" na wszelkie załatwianie potrzeb fizjologicznych publicznie dojdzie do tego, że w Holandii postawią takie półotwarte kabiny do szybkich numerków, bo przecież to też sama natura, c'nie?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie dane było poznać holenderskiej rzeczywistości - dzięki Myrevinu trochę jej liznęliśmy :P Chociaż jesteś konserwatywnie uparta, to widzę że jednak umiesz wyczuć postępowe pomysły - brawo :classic_cool: Może to coś na kształt powiedzenia, że rozum nie pozwala, ale serce się rwie, co? Czy jakoś tak... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×