Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość layla key

po co to ?

Polecane posty

Gość layla key

jestem mezatka od 15 lat.Mamy 4 dzieci.blizniaki sie trafily :) mieszkamy sobie spokojnie w przebudowanym domu po moich dziadkach.Wszystko Ok do czerwca.Przychodzi list z sadu o podzial majtaku mojego meza z jego byla.Nie mieli majatku ,nie mieli dzieci.On byl na misji,ona zaszla w ciaze wmawiajac mu ze to jego dziecko.Bardzo wczesny wczesniak.20T tygodniowy.Mieszkanie spoldzielcze.Ona w nim zostaje razem z meblami i slubnymi gadzetamiPo badaniach DNA nie ma watpliwosci ze takie wczesnaiaki nie istnieja okolko 3000gr.Teraz ona chce polowy domu moic dziadow i kontaktow meza z"wszczsniakiem".Maz nigdy dziecka nie uznal i nie placil alimentow. Wiem ze sprawa jest przegrana dla tej kobiety,ale pytanie po co to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż 15 lat co najmniej
Czyli jeśli ty jesteś z nim mężatką już 15 lat, a ona jest byłą sprzed 15 lat i dziecko już też ma co najmniej 15 lat, był całkowity brak kontaktów z tą byłą i dzieckiem przez te 15 lat................to o co to chodzi, to ma być prowokacja ? No bo wydaje się że ktoś w tym towarzystwie stracił kontakt z rzeczywistością, ale to się leczy w psychiatryku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brwimam
Czyli to nie sucz a chory człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla key
To dziecko bedzie mialo chyba okolo17 lat.Maz moze widzial je raz w zyciu przy wyprowadzce i tyle.Wiecej tej kobiety nie spodkal.Nie wie co robi,czy zalozyla rodzine.A tu nagle taka niespodzianka.Przeciez ona musi sobie zdawac sprawe ze nic z tego nie bedzie.Wiec ponownie pytam po co robi z siebie wariatke i zawraca nam d.... Quis,nie zamierzamy nic dawac.Bedzie sprawa w sadzie i na tym sie skonczy.Tylko nie wiem co ona chce osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopototo
Realnie ta matka działa bezsensownie, bo prawo jest jakie jest i jeśli ona mimo tego chce się sądzić to znaczy że straciła kontakt z rzeczywistością. A dalej to świadczy że może być niebezpieczna, nie zdziw się jak ona pozbędzie się ciebie i twoich dzieci czyli potencjalnych dziedziców do spadku po ojcu swego dziecka, a potem oczywiście przyśpieszy spadek poprzez usunięcie wyrodnego tatuśka który nie płacił alimentów i nie interesował się dzieckiem Na twoim miejscu bałabym się bo tam pojawiła się jakaś obsesja psychiczna, a to jest realne niebezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla key
czyli ona musi miec cos z glowka.Badania DNA po porodzie wskazaly ze moj maz nie moze byc ojcem dziecka.On wniusl o badanie,tamta sie nie chciala zgodzic.tak jak pisalam to wczesniak 20tyg ciazy o wadze 3kg +/- Maz ma wyjazd udokumentowany w papierach i wyniki badan.Szkoda tylko czasu i pieniedzy na sady.ehh Majatku nie ma jak dzielic,bo tylko ja jestem wlascicielem domu.Dziadkowie zapisali mi go jeszcze za zycia,czyli nawet to nie byl spadek a darowizna tyle ze ona pewnie o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×