Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orson

Dlaczego kobiety nie chcą brać do buzi?

Polecane posty

Gość gość
Jesli jest czysty i zadbany to nie wiem dlaczego przeciez to do przyjemnosci nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomekczek
loda nie, ale minetke to byscie chcialy i to najlepiej zeby jezyki nam poodpadaly od merdenia z predkoscia swiatla na punkcie G. Czas wprowadzic strategie, jesli moja nie lubi loda, to ja rezygnuje z minetki i bedziemy tylko sie bzykac, ciekawe ile wytrzyma bez mojego dotykania tam a tym bardziej jezyka, haa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię masować ustami.Ostatnio miałam takiego na trzy uchwyty dłoni i gruby ho ho.Nacieszyłam się nim i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annon
Moja też nie chcę robić mi loda, powiedziała, że to dla niej poniżające i nie wie czy kiedykolwiek się przełamie, oczywiście uwielbia jak ja ją pieszczę oralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annon
Warto tu dodać iż jestem jej pierwszym i gdy o tym rozmawialiśmy stwierdziła, że ona nie odczuwała by z tego przyjemności, że jej to nie podnieca itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę. To chyba urodzone w zamierzchłych czasach. Dzisiaj oral to zwykła powszechna pieszczota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście większość kobiet nie ma oporów. Ale już co do miejsca gdzie ma nastąpić wytrysk, bywa różnie - jedne pozwolą na język, inne co najwyżej na biust. Spotkałem taką która się trochę bała bo wcześniejszy partner każdy seks oralny sprowadzał do wersji "głębokie gardło" i nawet była zdziwiona, że ja nie mam potrzeby wpychać jej w usta całego penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozum tego. Jak już ktos się bawi w oral to po to, zeby była z tego zabawa. A w zabawie trzeba się troche zapomnieć. A nie- kochanie mozesz mi trysnąć na lewego sutka. A jak nie utrafisz i mi kapniesz na brodę, to mozesz spier...się wwynosić. Nie pozwolę robic z siebie szmaty!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest kwestią podejścia, otwartości na partnera i zaufania do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie niektorzy lubia sobie komplikowac życie dorabianiem zbednej ideologii do rzeczy prozaicznych. A powinni się kierować obopólną przyjemnoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jestem w stanie zrozumieć że wpychanie go do gardła nie musi być dla kobiety przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest czysty pachnacy to moge go cala noc piescic w mojej buzi i moze tez konczyc u mnie w buzi uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa28
JA lubiem nawet z doopy do ust brac. Na poczatku niebardzo mi to podchodzilo ale teraz biorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie za malo w tym wszystkim co piszecie poezji. to moze smierdziec nie umyte, kurde nie gadamy tu o higienie, to jest muss, o tym sie nie rozmawia juz dzisiaj, jak chlopak moze ie nie myc, nie ma takiej opcjii, trzeba od chlopakow wiecej wymagac, ale tez trzeba im pokazazac, ze ich cialo MA ZNACZENIE. zalezy jaka kto ma wyobrraznie. ladny czysty chlopak. naciagniety napiety jak struna. nie widze mozliwosci nie pieszczenia go, nie patrzenia na niego, to jest dla mnie naturalne. zobacz w nim piekno, jest tam, ale moze trzeba nim troche pokierowac. wazne zebys ty dostrzegla to piekno, jak je widzisz predzej czy pozniej i on je zobaczy. to jest najpiekniejszt mechanizm mezczyzna-kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
wg mnie za malo w tym wszystkim co piszecie poezji. to moze smierdziec nie umyte, kurde nie gadamy tu o higienie, to jest muss, o tym sie nie rozmawia juz dzisiaj, jak chlopak moze ie nie myc, nie ma takiej opcjii, trzeba od chlopakow wiecej wymagac, ale tez trzeba im pokazazac, ze ich cialo MA ZNACZENIE. zalezy jaka kto ma wyobrraznie. ladny czysty chlopak. naciagniety napiety jak struna. nie widze mozliwosci nie pieszczenia go, nie patrzenia na niego, to jest dla mnie naturalne. zobacz w nim piekno, jest tam, ale moze trzeba nim troche pokierowac. wazne zebys ty dostrzegla to piekno, jak je widzisz predzej czy pozniej i on je zobaczy. to jest najpiekniejszt mechanizm mezczyzna-kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak jest czysty pachnacy to moge go cala noc piescic w mojej buzi i moze tez konczyc u mnie w buzi uwielbiam to" moze bez tego konczenia, inaczej to widze, plemniki to nie slina i frajda moze byc bez nich nieporownanie wieksza, ale chyba nigdy nie spotkalem tak pozytywnej kobiety. Nie zaklamanej, szczerej. Mezczyzni potrzebuja wiecej takich kobiet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minetke uwielbiam robic, to jest takie smaczne, tak mi sie pozwala wyrazic i okreslic jako mezczyzna. to jest PIEKNE UCZUCIE. ale takie samo piekne uczucie chce dac swojej pani, chce zeby ona mnie brala, nie penis do buzi, co wy wypisujecie, wyobraznia, tego sie nie da przepisac, zeby ona tego pragnela, pozadala, chciala, zeby zauwazyla okolice dookola, drogie panie czy wy wiecie jakie "te okolice" sa wrazliwe na dotyk do pol metra dookola? odkryjcie to, tylko sie to wam oplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczysz na to ze kobiety beda c****escily o***t, autorze powyzszego posta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre może i nie chcą, na szczęście takiej nie spotkałem, chociaż jedna miała opory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niewiedza co dobre ja tam biore bez oporow co dziej dojezdzam na stopa do miasta do szkoły zawsze się zatrzymują znaja m nie juz ze jestem w tym dobry niejeden mi już mowil ze robie to lepie niż niejedna dziewczyna Paweł się klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do facetów inaczej kochających , lecz mój organizm nigdy nie akceptował sytuacji intymnych z drugim facetem . Kiedyś na siłę próbowałem patrzeć w kinie na całujących się facetów zwymiotowałem .Od tej pory jak widzę gdzieś dwóch facetów w dwuznacznej sytuacji po prostu uciekam jak najdalej . Co nie znaczy że tych ludzi potępiam , Raczek , Biedroń wspaniali mądrzy faceci i jest ich wielu .W bliskości mogę być tylko z kobietą , ona nigdy się nie znudzi nawet goła mogę jeść śniadanie z gołej dziewczyny kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge facetowi konia zbić i w d**e anala gdy jest higieniczny ,ale Loda tylko przez gumę . No i facet musi wyglądać tak jak Michal Szpak przed 5 laty . Bo z kobietami nie jest tak dobrze bo kobiety robią to z musu . Litują sie ze robią ze brzoskwinie ci wypną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobieta potrzebuje raz na miesiąc . Raz w miesiącu ma orgazm a resztę to z litości dla ukochanego . A jak cie nikt nie kocha to trzęsiesz gruszkę cale życie . Zad na ci za darmo nie da ,bo kobiety to swinie i taka która cie nie kocha to się nie zlituje nawet nie mówiąc o chęci . Ta Plec jest jakas nieudana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:21 Mogę cie zrozumieć ze masz problem z seksem izadna nie chce ci dać muszelki byś sobie ulżył .Tylko tez nie zwalaj wszystkiego na kobiety gdyż prawda inaczej wygląda . Znam mnóstwo facetów kturzy dobiorą się do dziewczyny ona zaufa i mu da ,po jakimś czasie dowiaduje się ze jest k.... puszcza się na lewo prawo ,ma opinie najgorszej , tak potrafi tylko facet zrobić ,takich facetów przeważnie młodych jest na pęczki . Normalny facet jeżeli ma sex z dziewczyna , nawet poznana na dyskotece lub w innych okolicznościach i ta dziewczyna zdecyduje się oddać temu facetowi to on nie chwali się wszystkim tylko zachowuje to dla siebie i nie znaczy ze dziewczyna jest puszczalska .Kobiety tez się podniecają i tak jak my maja ochotę na sex ,może rzadziej niż my lecz maja. Trafi na takiego idiotę który każdemu się chwali i dziewczyna ma problem ,nie on tylko ona . Wiec kolego nie win tylko kobiet bo one ponoszą największy ciężar jeżeli na jej drodze stanie głupi jak but facet. Tez jestem facetem i chciałbym by każda pani która poproszę zrobiła mi loda lub dała muszelki ,lecz wiem ze nie jest tomozliwe i nie obrażam się na nie bo rozumiem je ,przynajmniej staram się zrozumieć .Nie każdy facet tez jest chodząca czystość a to najgorsza cecha facetów ,u kobiet jest zdecydowanie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie i te gnoje maja powodzenie . Bo gdy kobieta zakocha sie w gnoju to smród wtedy będzie pachnieć . I gnój może ryj obijać codziennie a ona go tak będzie chwalila . Oto slowo ludzkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×