Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orson

Dlaczego kobiety nie chcą brać do buzi?

Polecane posty

Gość nvdlsml
Wiesz co ja nie jestem pedałem zeby robić facetowi loda. Ja mówie o normalnym związku (kobiety i mężczyzny) którzy się kochają. To co dla ciebie jest normalne, nie znaczy ze dla wszystkich będzie. Może dla kogoś jest normalne robienie minety koleżance, dla ciebie nie. Jaki masz właściwie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej normalny związek to związek kobiety i mężczyzny czyli związkek heteroseksualny. Dwóch facetów czy dwie kobiety to nie jest coś normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkosknop
a mi smakowal ;) penis mojego faceta..bylo to podniecajace i z jakiej racji ma byc to poniżające,,,,wtedy to kobieta ma władze nad przyjemnoscia męzczyzny.. smak penisa jest dla mnie porównywalny do czarnych oliwek ktróre tez uwielbiam..teraz mam tylko te oliwki;) na pocieszenie;) jak ludzie maja smak na siebie to nie rozumiem dlaczego maja nie próbowac roznych rzeczy..w sexie i jesli laska pisze ze ma obrzydzenie...to raczej coś jest nie halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> wkos: Słuchaj, to bardzo ciekawa obserwacja... Czarne oliwki, powiadasz? Ciekawe jak mój smakuje - idę dać żonie niech oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkosknop
ok..to czekam.. chetnie sie dowiem za wielich doswiadczen nie mam,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkosknop
tylko niech usta przepłucze wczesniej zeby dobrze oceniła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny pukacz
Temat rzeka! Wyrwala mnie w czasach pacholęcich jedna mężatka, szła na ten sport, że hej! Meżuś kochal wisky, ona na widok ładnych spodni zawsze gotowa do zbrodni ;-))) Jedno mnie dziwiło, wszystko można było z nią robić, łącznie z kijem bejsbolowym w dupie ;-)), ale loda ni huhuhu! Pewno dlatego mężuś kochał szyjkę od butelki! W innym wypadku wyrwalem ultra nawiedzoną laskę, co z różańcem się nie rozstawala, ale dzięki mnie poczuła wolę bożą i robila mi takie lody, że ja ze zdziwienia nie moglem wyjśc, bo aż mi się od jej czułych usta paznokcie na lewą stronę sie zwijały! Fakt potem latala jak grzesznica, w wodzie święconej się myła ;-)))), ale jak doszło do bzykania, to mruczala jak sucz, nawiedzona sucz! Oj co za usta! Boskie usta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzia to ja
autentyczna sytuacja, rok temu w 1, na biologi mieliśmy skład spermy, i w tym składzie była glukoza, dziewczyna siedzi i myśli i po chwili na całą klase ''hmmmm to dlaczego to nie jest słodkie'' ;D po chwili się gapneła co powiedziała, wszyscy płakali ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek_podnietek
a ja zauwazyłem że u mojej kobiety śluz płodny jest o wiele bardziej smaczny od tego niepłodnego. Czy wy tez to zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodyalgidy
jak to nje chcą ! a dajcie mi tylko to pobije algidę i zrobie więcej lodów niż oni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodyalgidy
i co taka cisza nie ma chętnych ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek_podnietek
boimy sie że ugryziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waląc głową o blat biurka zastanawiam się ludzie czemu nie pogadacie ze swoimi partnerami o tym co Was dreczy? Zostaw forum i uciekaj do łóżka próbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko ciacia baj baj
ja sie wypowiem , ja nie mam nic przeciwko jak jest swiezy i umyty ale jak mi raz moj wtedy chłopak nie uprzedził tuylko spuscił sie do buzi to myslałam ze sie pożygam !!!! plułam i płukałam usta a on sie dziwił ze taka reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek_podnietek
ja tak kiedyś zrobiłem swojej kochance. Robiła mi loda troche agresywnie no i doszedłem w jej ustach i omal sie nie zakrztusiła ale jakoś przełkneła. Pozniej jak wracaliśmy do domu, bo to było a aucie to powiedziała "czego żeś mi nie powiedział?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko ciacia baj baj
wiec jesli chodzi o mnie to nie chodzi o sam fakt robienia loda ale o sperme . zawsze kaze ostrzegac zeby tylko nie skonczył w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek_podnietek
ja tam mysle ze kobiety maja łatwiej z oralem. Ja zawsze po dłuzszej minecie mam podrapany język o dolne zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Mietek co ty pierdolisz?Gdzie ty tam masz zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek12345
Bo biorą komuś innemu. Poznałem kilka przykładów. Mężowi nie biorę do buzi, tobie wezmę ,ale nie wiem czy potrafię i co się okazuje? Maszynka do lodów. na 100% wszystkie takie są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które nie chcą? nie znam takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2013
W życiu nie związałbym się z dziewczyną, która nie będzie chciała robić mi loda. Seks to podstawa udanego związku, a lodzik jest jedną z najważniejszych rzeczy w seksie. Seks bez loda traci bardzo wiele na wartości, brak oralnych zabaw pozostawia ogromny niedosyt i seks pozbawiony takich praktyk pozostawia nie daje pełnej satysfakcji. Mnie np. samo r*****ie "po bożemu" nie jara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinnie Ona
Ja o******m swojemu partenrowi, uwielbiamy to. Tak go to podnieca ze od razu mnie rozbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam fiuta lizac i moge to robic nawet caly dzien,pod jednym warunkiem ze sama sobie go wymyje w wannie lacznie z jadrami,a sperme to polykam ile tylko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffff
i teyle w temacie nie chca?? proponuje sie najpierw umyc malenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×