Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia_aa

15 tydzień ciąży,zapraszam :)

Polecane posty

witam :) zapraszam dziewczyny w podobnych tygodnia ciąży to rozmów o Naszych Dzieciątkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zajżałam i zauważyłam :) mi sie wgl wsyztsko poprzestawiało po usg i niby jestem teraz w 13.i 5 dni i mam na 21 termin lutego a ty 15 tydzien i na stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ja we wtorek zaczynam 16 tydzień już. Zresztą co usg to termin o pare dni sie przesuwa,ale tak licze 26 stycznia. Chyba,że Maluch będzie chciał szybciej lub później wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie ja akurat z córa urdziłam w terminie tak jak mi wyliczono tak wyszła ;d a teraz jakieś zamieszanie jest kiedy będzie termin porodu ;d po prenatalnych na pewno już będzie ok :) bo wgl dziwne to jest pierwszy raz sie z tym spotkałam :D bo tam na 1 wizycie powiedziano mi że termin na 14 lutego na usg że według miesiączki na 26 a według nich na 21 i że nie jestem(byłam wtedy) w 9 tyg i 5 dni tylko w 11 bo dzieciątko jest większe i na ten wiek sie pisze :D wgl jakieś to dziwne by nieumieli mi podać terminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,nieźle,zakręcone :) mi gin jeszcze tak nie mówił o terminie ale na zdjęciach usg jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie zakręcone to jest :D .... a jak się czujesz? brzusio urósł ? kg przybrało? jakies smaki? wiesz co będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze :) brzusio urósł bo spodnie sie robią ciasne ;) jestem 700 gram na minusie :) smaki hm śmierdzi mi mięso,zjem tylko z kurczaka i to nie zawsze ;) jeszcze nie wiemy co będziemy mieli,może dowiem sie na następnej wizycie :) wogóle to miały być bliźniaki,ale drugie to puste jajo i sie wchłoneło. no i to druga ciąża moja. a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez druga ciąża w pierwszej miałąm miec bliżniaki ale jedno sie wchłoneło w 6 tygodniu teraz też były dwa pęcherzyki ale zostało jedno :) ja czuje ze to będzie chłopczyk :) u mnie kg na plusie brzusiu zaokrąglony :D strasznie sie cieszę ;d ile ma twoje pierwsze dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dzieciątko miałoby już jakieś 6 miesięcy,teraz czuwa nad rodzeństwem z góry :) ja też myśle,że chłopak ale to sie okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu serduszko przestało bić :( wiesz roku temu robiłam 18 maja test i termin na koniec stycznia i w tym roku tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesiecy o boże jak sie teraz słyszy co to sie dzieje to boje sie czy sama donoszę :( ech ja nie wiem jak może takie coś sie stać po takim długim czasie jak to jest możliwe dla mnei to jest nierealne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana miałoby już 6 miesięcy,jak to sie stało to był 10 tydzien i 3 dzień. Spokojnie,teraz będzie dobrze. Dużą już masz córe,jak ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może masz gg ? jak chesz oczywiscie pogadać :) dzis jutro kiedyś :) bo jaj wziełam internet na karte i pech ze sie na to dałam an mówić i transfer mi sie kończy ;/ a gg nie zżera wsumie prawie nic :) atutaj witam raz na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no córa rośnie dorównuje już pomału rówieśnikom :) bo urodziła sie z hipotrofią płodu miała 47 cm :) a teraz ma 15 miesięcy i ma 78 cm i waży niecałe 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×