Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilakamakamila

pytanie o św. Ritę

Polecane posty

Gość Wierzaca
Witam, Ja w potrzebie modlilam się do św.Rity i św. Judy., wystawili się za mną u Boga i wysłuchali mojej prośby. Jestem im bardzo wdzięczna...jezeli jesteście w potrzebie módlcie się...modlitwa pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie pisze ze bóg zabrania sie modlić do świętych tymeteusza pisze ze posredniczy w okupie a nie modlitwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa do świętych to nie jest jak prośba do wróżki , pan Bóg i święci nie spełnia naszego widzi mi się , ale pan Bóg zrobi to co dla nas jest słuszne , np jeśli ktoś poprosi o powrót chłopaka to nie musi zostać spełnione , no stwórca wie że np ta osoba nie jest dla nas przeznaczona , ludzie którzy obrażają się na Boga nie rozumieją na czym polega modlitwa , to nie jest spełnianie naszych zachcianek tylko raczej prosba o kierowanie naszym życiem tak Aby było ono dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proscie a bedzie wam dane.Mozna prosic o co tylko sie chce.Mnie sw Rita zawsze pomaga i juz w czasie modliwy ogarnia mnie spokoj i nerwy gdzies odchodza.Modlcie sie do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej sie boję, że zaczne sie modlić o coś mega ważnego (nie o jakieś durne historie uczuciowe) i nie zostane wysłuchana, tak jak w prawie wszystkich sprawach do tej pory. Wtedy chyba do końca utracę wiarę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmawiałam modlitwę pompejańską w intencji bardzo trudnej dla mnie sprawie. Jest jeszcze gorzej niż było, ale nie tracę nadziei, że kiedyś to się zmieni. Widocznie Bóg tak chce dla mnie, taki jest jego wybór. Jestem u kresu sił, ale nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciszanie jest bezcelowe, a nadzieja jest matką głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nic nie oddam Bogu. Parę razy to zrobiłam i Bóg mi dosłownie zabrał te rzeczy, do dzisiaj mam z tego powodu zruinowane życie. Z Bogiem trzeba ostrożnie, bo lubi patrzec na ludzkie cierpienie, ale nigdy nie da nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Swieta Rita pomogla, modlilam sie o zdrowie. Wyniki coraz lepsze. Jestem pewna ze wstawila sie w mojej sprawie. Nie traccie nadziei, modlcie sie, ale i dzialajcie w tej sprawie, nie stojcie bezczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie myślałam o św Ricie i pomodliłam się o jej wstawiennictwo. Spojrzałam na kalendarz, dziś jest 22.04, za miesiąc Jej wspomnienie. Zajrzałam mną kafe, a tam w świeżych tematach św Rita:) Cudowna synchronizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O potężna i sławna święta Rito, oto u Twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy zwraca się do Ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc Ciebie wybieram sobie, święta Rito, ponieważ Ty właśnie jesteś niezrównaną świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.O droga święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę ... (wymienić ją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałabym opowiedzieć wszystkim, że zostałam wysłuchana podczas odmawiania nowenny. Warto modlić się i wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×