Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

od kiedy poduszka

Polecane posty

od kiedy dawałyscie swoim dzieciom poduszke do spania?? moja Zośka na razie spi na plasko, ale obwod glowki ma 42cm a w klatce piersiowej 46 i zasanawiam sie czy to nie czas juz na podusie bo jak sie przewraca na bok to moze jej byc niewygodnie, ale nie wiem bo slyszalam tez, ze przynajmniej do roku czasu dziecko powinno spac bez poduszki. jak bylo/jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie daję, ale mój synek i tak tylko śpi na brzuszku i wędruje po całym łóżeczku, więc nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki----nie boisz
się zostawiać go cały czas na brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go zostawiam na plecach, a On sam się tak kładzie. Jest w pełni mobilny. Czego miałabym się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szkraba
Mój roczniak też zasypia na pleckach, a w nocy tysiące razy można Go poprawiać, On i tak przekręci się na brzuszek i także wędruje po całym łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
moja mala jakos od 7 miesiaca na plaskiej podusi i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że noworodków nie powinno zostawiać się na brzuszku, ale jeśli dziecko samo umie się przewracać to można. Mój sam tak się układa od 3 miesiąca, bo właśnie od wtedy umie. Musiałabym go chyba przywiązać, bo nie lubi leżeć na plecach czy na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolki rol
moj maly ma 2 latka i nadal spi bez poduszki ,bo jak mu ja daje to ja wyrzuca-ale ma w łozeczku taki klin dla malych dzieci ze glowka jest troche wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł Zawitkowski (fizjoterapeuta) w swoim poradniku poucza, ze dziecko samo zadecyduje w pewnym momencie, ze chce spać na poduszce - np. weźmie ją sobie z naszego łóżka i położy na niej głowę. Dlatego nei należy się martwic, czy dawać czy nie - jak będzie chciało to samo sobie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×