Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam tu i owdzie za duzo

rollmasaz macie z tym jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Gość mam tu i owdzie za duzo

korzystal ktos z tego? czy zauwazylysie jakies efekty? po jakim czasie? i mam takie pytanie czy na te walki kladzie sie calym ciezarem czy delikatnie sie opierac tak troche w powietrzu sie utrzymujac jakby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tu i owdzie za duzo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
chodzę od kilku miesięcy. powiem tak: w moim wikeu rewelacji nie ma, tzn. nie ma ubytku cm od tego, antomiast skóra jest faktycznie jędrniejsza. Natomiast moje młodsze koleżanki (po 30tce) mówia, ze takze chudna i cellulit im wyraźnie znika. Mi znika, ale nie tak wyraźnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
aha, ja przyciskam ciało z calej sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tu i owdzie za duzo
aha czyli jest jeszcze dla mnie szansa mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berek 08
ja juz robie druga serie po 10 zabiegow, efekty widoczne juz po 1szej serii, skorzystalam tez z porady dietetyczki i calasc dala super rezultaty, w udach zgubilam 5 cm a w pasie 7, do tego moje uda sie ujedrnily i cellulitis sie zmniejszyl, ja nie nasiskam az tak bardzo ciala do tych rolek bo nie ma sensu zadawac sobie bolu i narobic siniakow, sredni ucisk wystarcza, trzeba tez masowac sie regularnie zeby bylo widac efekty, ja chodze 2 lub 3 razy w tyg po 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuupppppppppppppppp
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na to chodzilam
2 razy w tygodniu. Do czasu jak mialam za darmo na karte Benefit. Ale efektow to nie widzialam zadnych ;) Chodzilam, bo bylo baaaardzo przyjemne, tak sobie godzine posiedziec i byc masowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyu8
tak, bo to jest przyjemne. i to wszystko!! efektow po tym n ie bedzie zadnych. przede wszystkim STRATA CZASU w to miejsce zrobcie porzadny trening na silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×