Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dziś prawdziwych kobiet już nie ma.....

Polecane posty

Gość podobnie z facetami pozostali
juz tylko tacy nudziarze jak ty majacy zone i dziecko i szukajacy kochanek na forum internetowym kleska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uofca kretynuff
nadal jednak pozostajesz nudną piz­dą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie z facetami pozostali
popaprancu nie lap mnie za slowa kiedys szukales, a teraz masz kochanke to nawet jeszcze gorzej bo rozumiem, ze do zdrady juz doszlo niewyzyty buchaju :o zonka wie o twoich moczeniach chuuja w innej piizdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uofca kretynuff
nie, w sumie to wszystko, bo co tu więcej dodawać? nieprzystosowany do życia idiota z ilorazem IQ godnym pantofelka udający macho, to nawet nudne nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 lat i wiesz czego chcesz
hmm chyba jeszcze wszystkich nie poznałes żeby taki sad wysnuwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej dziadaaa
no i wlasnie dlatego ty sie zaliczasz meczydupo do tej drugiej grupy, oh jak mi przykro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uofca kretynuff
twoje życie prywatne? przecież to jakaś totalna porażka, żona ci nie daje, dzieci nienawidzą, rodzice wydziedziczyli. nawet kochanki musiałeś w hospicjum szukać, bo żadna przytomna cię nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest takie prywatne to po
co pierdzielisz o nim na forum ofiaro losu? dzis prawdziwych kobiet juz nie ma i to mowi taka zakal jak ty zalosny jestes kijem bym cie nie dotknela abys dostal parcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 lat i wiesz czego chcesz
oj co wy sie tak rzucacie. Jemu o to chodzi, po to zalozył temat żebyscie sie bulwersowały. Prawdziwa kobieta, czytając ten temat usmiechnie sie z ironią i pożaluje was wszystkich... i dalej bedzie zyc swoim prawdziwie-kobiecym zyciem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) Cel osiągnięty ! Po wczorajszym nudnym dniu, wystarczył jeden "temat zapalny" by rozruszać forum ! :) ALE WY JESTEŚCIE PRZEWIDYWALNI !!!!!!!!!!! ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio sądzisz, że to podpucha? noł fakyn łej, to za wysoki level jak na jego mozliwości intelektualne :D po prostu krakowski płaczek znów przyszedł się pożalić, że żona kazała mu wypier­dalać z tym mikrym kutasem z sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes zalosny jak
Deka dobierzcie sie do pary i razem wachajcie sobie smierdzace stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bAjron już ci pisałem że twoja żona mowiła mi że mam dużego, a ona zna się na tym bo już nie jednego miała w dupie :) No więc komu mam wierzyć ? jej czy tobie, skoro ona taka doświadczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×