Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dziś prawdziwych kobiet już nie ma.....

Polecane posty

Gość Black jestes zalosny
po prostu tyle w temacie a zona powinna wyjeebac cie z domu na zbity ryj wystapi o wysokie alimenty i ograniczyc prawa rodzicielskie bo stanowisz psychiczne zagrozenie dla calej twojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoja nieżle je turla w ustach :) A tak swoją drogą ta twoja żonka to nieza aparatka. dobr jest w te klocki...no ale doświadczenie robi swoje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację autorze.....
ja się uważam za prawdziwą 100% kobietę ale jestem dojrzała. wśród młodych kobiet takich brak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem żaosny ? Założyłem temat i pojawił się bAjron i to on pierwszy mnie obrazil ! więc prosze się odczepić i przeczytać od początku ! Bo teraz znowu to ja jestem ten zły !!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uofca kretynuff
i znowu płaczesz, piz­do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwą kobietą mozna byc tylko przy facecie z jajami :P jak sie facetom role poodwracały to i my musiałysmy podązyć za modą :classic_cool: Ajron ty Konusie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS idz no chłopie zdementuj pogłoski że też nie ma prawdziwych kochanków :classic_cool: bo gadają głupoty na tamtym temacie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toprawda
Zgadzam się z autorem. Popatrzcie na ulicy/sieci, tyłkami świecą nam różne monisie, karolcie, aniule, dziunie i inne pipunie wysmażone na brąz, w różowych pantofelkach......czy są jeszcze kobiety, które są naturalnie piękne i nie potrzebują farby do włosów, makijażu etc. , kobiety ,która podniesie dwudziestokilogramową skkrzynkę, skopie działkę a w międzyczasie nakarmi niemowlaka, która nie trajkocze pomóż bo jesteś mężczyzną, czy są jeszcze kobiety, które potrafią bronić własnego honoru, kiedy facet w towarzystwie kobiet mówi - "a bo to baba....." (najczęściej siedzą cicho) ? Wiecie często mam wrażenie patrząc na kobietę, że ona nie ma duszy, za jej oczami jest pusto, taka atrapa. Wielu kobietom brak honoru moim zdaniem, są żonami a jednocześnie utrzymankami mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz toprawda
że rodząc naszym mężom dzieci siedzimy w domu i się tymi dziećmi zajmujemy aż nie skończą 3 lat i pójdą do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu kobietom brak honoru moim zdaniem, są żonami a jednocześnie utrzymankami mężczyzn. dobrze ze nie walnąłes wszystkim :P kaznodziejo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba go w sierpniu olałem... jak większość tematów tego autora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaPrawdziwKobieta
Co za kretyn, ma zone i twierdzi ze prawdziwych kobiet juz nie ma . powinna cie kopnac w ten zidiociały łeb, nastepnis złozyc pozew o rozwod. Dno, siedzi na kafe, szuka kochanki, pozniej takie teksty- nie dorosłes do roli ojca, meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą, gdzie się zawieruszył Ajrone 😴?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiścieeeeee
Toprawda@ takie opinie są ogólnie niedopuszczalne bo tych pipuni i dziuni jest większość, popatrz tylko na ich wulgaryzmy (kobiet włącznie), które świadczą o ich faktycznym pipusiostwie. P.S Czy nie widzicie Drogie Panie i Panowie, że wasze słownictwo dyskredytuje waszą wypowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty00
autorze ale z ciebie imbecyl ... A jeszcze się każdy dowiedział że szukałeś dziwki ... Eh ... Ale z Ciebie męska dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiścieeeeee Toprawda@ takie opinie są ogólnie niedopuszczalne bo tych pipuni i dziuni jest większość, popatrz tylko na ich wulgaryzmy Wymagasz od kobiet byc damami?? w tłumie zdziczałych bydlaków? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty00
jestem prawdziwą kobieta. Nie świece cycami ani nie kręce dupa. Nie wyglądam jak bym spala na solarium. Maluje tylko i wyłącznie lekko rzesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×