Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana :S

Pyt. o blender/malakser do rozdrabniania potraw dla dziecka

Polecane posty

Gość niezdecydowana :S

Ponieważ córce nie smakuja obiadki ze słokików (desery tak), chciałabym sprobować kupić taki rozdrabniacz żeby robić wlasne obiadki, który do tego stopnia by rozdrobnił pokarm żeby powstala papka o konsystencjui musu takiego jak są w słokikach. czy każdy z tych oferowanych na rynku tak działa czy bardziej przypomina to efekt, jakby się np starło jabłko na terce o najmniejszych oczkach? Może dla niektórych to głupie pytanie ale to dla mnie ważne, ponieważ córa ma problem z połknęciem takiej konsystencji (narazie mam nadzieje tylko) jak po tarkowaniu, ma dopiero pół roku a problem niesytety komplikuje refluks, wiec przy kazdej minimalnie wiekszej drobince mała ma odruch wymiotny a właśnie takie jedzonko o konsystencju musu ładnie zjada. I czy możecie poradzic może jaki model wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam blender rozdrabnia na papkę moja mała też nie lubiała słoiczków ..blender rozdrapnia wszystko na mus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana :S
No to super, bo to najwazniejsza kwestia :) a na co zwrocić uwage wybierajac taki sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie kazdy blender taki sam mi to bez róznicy mam kilka z różnych firm . musi mieć dobre ostrza i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×