Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca....

Ile zarabiacie w szkocji?

Polecane posty

Gość Pytająca....

Ile zarabiacie w Szkocji i ile wynosza was opłaty za mieszkanie? Ciężko się tu żyje. U mnie jest tak: -zarobek na czysto: 750 funtów -mieszkanie: 250 funtów -zostaje na życie: 500 funtów Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala rossa
ja stanowczo za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppikowa
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja00
Cholercia, to malutko zarabiasz, ja mam 1500 funtow, na zycie idzie 600 i zostaje mi co miesiac 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3500 funtów
kredyt na mieszkanie 400 pf miesiecznie,jedzenie ok 100 pf na kilka dni,troche odkladam i jakos leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca....
Moje zarobki są tygodniowe, a oplaty miesieczne zapomnialam dodac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka...
ja srednio zarabialam ok. 1000 teraz mam lepsza prace ale mniej zarabiam ok 800 ale nie narzekam, tez udaje mi sie odlozyc, tylko juz tyle bezmyslnie nie wydaje i zbieram na studia ;) ale w centrum szkocji za mieszkanie 250 nie ma mowy, nawet pokoju sie nie wynajmnie za 250 chyba,ze nore jakas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca....
Ja płacę tyle za współdzielenie pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca....
Tak, mieszkam w pokoju z moim narzeczonym :) Drugi pokój zajmuje moj brat z żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniaszka
jak mieszkacie w czworke to lepiej chyba ze mieszkanie macie duze ? zreszta kazdy chyba placi za jednakowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniaszka
mialo byc ze mieszkanie chyba duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca....
Pisząc 250 wliczyłam do tego tax, internet, telefon stacjonarny, miesięcze opłaty za rachunki. To wychodzi 250 funtów od osoby. A pokój mamy normalny. Mieszkanie dwu-pokojowe plus salon, łazienka, kuchnia, mały przedpokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i maz
zarabiamy najnizsza krajowa-razem ok. 1600/m-c. No chyba, ze nadgodzinki sie trafia... za pokoj placimy 300/m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w Norwegii na Rafinerii 385 NOK.Na godzinę.Biorąc pod uwagę cenę Korony ok.0.50 zł.To jakieś 200 zł +- na godzinę.Odjąć od tego część składek(dużą część płaci pracodawca),i rachunki za mieszkanie,(internet,i czynsz opłaca firma). Życie jest cholernie drogie,do tego jeszcze przeloty.....Zostaje jakieś 27,28 tyś złotych(po przeliczeniu z Koron).........Dopiero teraz moja rodzina wie,że żyje.A ktoś docenia moją wiedzę,pracę,i umiejętności......Choć ostatnio trochę jestem w strachu,o tą robotę bo dziś znowu nie wyszło mi prześwietlenie(spawam rury)............Po co więc jeżdzicie do tych pieprzonych angoli?Dajecie się dymać za 6 może 8 funtów na godzinę(nie śmiejcie się,znam historie gdzie Polka harowała za jakieś 5 funtów,i jeszcze szef,Pakol,czy Hindus,kazał se robić laskę codziennie-"głupia Cipa"). To co udaje wam się odłożyć możecie zarobić w kraju,jako specjaliści oczywiście.Albo jedzcie do Skandynawii,Szwajcarii,lub Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanada to niewypał
Hahahah,bo myślisz,że w Kanadzie takie kokosy? Dostaniesz 8 $ na h,to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dostaniesz chyba na sprzątaniu,albo podcieraniu tyłka starym żydówkom........Myślałem o pracy dla specjalistów,a nie dla takich co jest ich na pęczki.Takich co nadają się tylko w pole,albo do szklarni u Bauera......Zresztą moja kuzynka jest w Kanadzie.To zwykła krawcowa po "odzieżówce". Pracuję w firmie szyjącej mi.mundury dla armii Kanadyjskiej.Już parę lat temu jej mąż chwalił się ,że ona ma 17,5 dolara na godz......O czym wy piszecie magistrzy,"za jajka,i masło". Ja gdybym był mgr-em,lub inż-em,to nie musiał bym się poniewierać po świecie,i skazywać rodzinę na rozłąkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytajaca, ty 750 funtow na tydzien zarabiasz?a czym sie zajmujesz o ile mozna spytac? to powiem ci ze niezle ;) Ja jako inz. mam troszke ponad 35000 rocznie, a prauje juz 2 lata w tej samej firmie.. ehh zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dental Hygienist
3800pf netto(miesięcznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre o tej
a ile ksoztuje czynsz w szkocji? i w jakiej miesjcowosci? bo w londynie np. pokoj jednosobowy w 3 strefie to ksozt ok. 350f a dwuosobowy to od 520f wzwyz ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×