Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samantha23

Mam 23 lata jestem dziewicą i mam tego dość

Polecane posty

Gość samantha23

i zawsze jako nastolatka byłam poglądu że dziewica w takim wieku to nie jest normalne, byłam wyhowywana w rodzinie mocno wierzącej katolickiej o ostrych zasadach normalnych więc moje dziewictwo wynika chyba z tego wpływu rodziców, ale poglądy mam kompletnie odwrotne niż to co robię, nie uważam że to jakiś pożytek trzy,mać cnotę do ślubu i ogólnie myślę że to nienormalne w moim wieku być jeszzce cnotliwą, uważam tak bo choć bliska rodzina jest takiego wyznania jakiego jest (moja mama straciłą swoje dziewictwo w wieku 26lat) to oni są jakimiś odmieńcami w ogóle rodizny bo reszta wujków i ciotek to ludzie kompletnie swobodni w tej sferze i normalni, moje kuznki zaczynały współżycie w wieku około 18lat ogólnie seks nie jest uważany za coś złego i zdrożnego u nich, a u mnie w domu tak włąśnie jest i panuje jeszcze pogląd mamyże skes nie przynosi przyjemności kobiecie tlyko mężczyźnie i jest ogólnie czymś obrzydliwym, a facet czasem bierze żonę siłą jak zechce a tak naprawdę porządna kobieta nie powinna nawet za dużo mówić o seksie oraz czeropać z tego przyjemność. No i ja zawsze wiedziałąm że to nie jest normalne co się w moim domu uważa i byłam innego zdania bo wpływ na mnie miały ciotki wujkowie kuzynki w nich widziałąm normalność i podejście jak należy, a mimo wszystko i tak zostałam 23letnią dziewicą! tak mnie to wkurza bo niektórzy zostają dziewicami bo się sznaują albo mają takie poglądy albo chcą trzymać do ślubu a ja wcale tak nie uważam a mimo to błłonę dalej między nogami posiadam! Życie jest niesparwiedliwe czemu tak jest? czmeu dziwaczne poglądy moich rodziców zatrzymały mnie w dziewictwie pomimo iż wiem że są niesłuszne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje poglądy pachną jakimś neopogaństwem. Jeżeli nie jesteś katoliczką, to czekanie aż do ślubu nie ma najmniejszego sensu. Tylko wierząć w Boga i akceptując jego pogląd na życie seksualne człowieka zachowywanie czystości ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
jwetem katoliczką ale życie w cnocie do ślubu uważam za przesadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struna przeciągnięta
to co cię powstrzymuje, brak chętnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfgutbif
to idż na chłopy i po sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
nie wiem co mnie powstrzymuje, boję się chyba że jak matka się dowie że współżyję to mnie nazwie jakąś dzi*ką, dodam że nie miałąm nigdy chłopaka choć ogólnie było kilku chętnych na to miano, albo na seks niektórzy nawet nieźli i mi się podobali, ale to wyhowanie, ta rodzina mnie przytłaczali bałam się zaryzykować związku, pierwszysm chłopakiem mojej mamy był tato i późno go miała i jak miałąm te 19lat to się wstydziłąbym powiedzieć mamie że mam chłopaka ona by powiedziałą że jestem dzi*ką, ona tak mówiłą na moje koleżanki któe w wieku 16-17lat miały chłopców. Ja np. mam tak że jak podobałmi się chłopak a ja jemu to flirtowaliśmy i gadaliśmy a jak to zaczynało być poważne to się wycofywałam bo się bałam! a to głupie jest i wiem że nienormalne! a w ogóle moje kuzynki miały chłopaków jako nastiolatki a o nich matka źle nigdy nie mówiłą, to co one mogą a ja nie mogę. Mam już tego dość Miła w dotyku reaktywacja- a bracia w ajkimw ieku? :D ale tylko tak pytajm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
bo mama uważa że chłopak jest po to aby został mężem i żeby założyć z nim rodzinę więco po co nastoletnim dziewczynom chłopaki, wg mamy widzenia to są prostytuki bo pewnie po to aby chodzić z nim do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
jeden w moim wieku to w sumie w sam raz, heh a skąd jesteś? w sumie jak z daleka to nie ma szans związki na odległość są ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego nie nauczyłaś się pisać ? robisz błędy,nie stosujesz interpunkcji, akapitów nawet człowiek nie ma ochoty czytać tego wylewu wyrazów bez składu i ładu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
wiem ze jestem dorosla ale mi ciezko, ale mam dosc mysle ze kiedys po prsotu cos peknei i sie przelamie. ja jestem z podlasia to troche daleko jak na dolny slask :/ ale dlaczego nie nauczyłaś się pisać ? robisz błędy,nie stosujesz interpunkcji, akapitów - przecinki powstawialam dobrsze ale nie za czesto, bledow nie widze chyba ze literowki, przepraszam za brak akapitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
dziewicy szuka? heh no to ja dla niego na w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
albo nie,zwracam honor, nie ma przecinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota_Lilia90
Widocznie nie spotkałaś jeszcze odpowiedniego faceta. Niby dlaczego poglądy twojej mamy miałyby mieć wpływ na to, że wciąż jesteś dziewicą skoro ty tych poglądów nie podzielasz? Spokojnie, w końcu spotkasz kogoś kto pozbawi cię tej błony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
napisałaś "wyhowywana" kurcze, no to przepraszam, pisalam szybko strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyfuzor
Miła w dotyku reaktywacja- ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jak znajdziesz faceta to mamie nic do tego czy z nim będziesz sypiała czy nie. to Twoje zycie, nikt go za Ciebie nie przeżyje a to, że ludzie kochają się to już nie sprawa matki. Poza tym, w tym, że masz 23lata i jesteś dziewicą nie widzę nic strasznego. Mam koleżanki 25-letnie i nadal trzymają dziewictwo :) Ja też straciłam swoje jak miałam 24. Po prostu do tej pory nie byłam w związku i nie interesowało mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyfuzor
Miła w dotyku reaktywacja- a nie wiem, ciekawi mnie czy jestes bardzo mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja- przebijcie samnthe
nie pierdolta że stosunek rodziców nie ma znaczenia jak się widzi codziennie kochających się, całujących rodziców to to MA ZNACZENIE. a jak się mówi dziewczynie że NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁA PRZYJEMNOŚCI, że dziewczyna nigdy nie dochodzi że on cię wykorzysta itd. to ona sama nie sięga po ten (pachnący rybą) owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×