Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samantha23

Mam 23 lata jestem dziewicą i mam tego dość

Polecane posty

Gość dyfuzor
nie nie nic takiego, piszesz mądrze po prostu chcialem wiedziec ile masz lat bardziej 20 czy 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pie**olta że stosunek rodziców nie ma znaczenia jak się widzi codziennie kochających się, całujących rodziców to to MA ZNACZENIE. Moi rodzice zawsze przytulali sie, calowali czesto. Nadal to robia i w ogole maja zajebiscie udany zwiazek :) No i ja tez :) Cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
no wlasnie moi rodzice sie nie kochaja, NIGDY sie nie caluja nie widzialm ich zeby to robili kiedykolwiek, w ogole sie nie rozumieja ze soba i to chyba pokoleniowe bo dziadkowie od strohny mamy tak samo mieli i mama patrzac na ten modle zachowania chyba sie nauczyla tego ze seks to obowiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG, dziewczyno... dziewictwo to nie koniec świata. Znam wielu prawiczków w twoim wieku i są to normalni goście. Ja bym się bardzo cieszył gdybym mógł poznać taką dziewczynę, dla której byłbym pierwszym.. i ostatnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex to przede wszystkim przyjemnoc. Naucz sie wojego ciala, poki co sama baw ie ze soba a w koncu napewno znajdziesz jakiegos zajebistego faceta, ktory pokaze Ci co to sex :) Zycze wielu orgazmow :) i pozdrawiam :) Byee :) dyzfuzor- fajny masz nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
Sex to przede wszystkim przyjemnoc. Naucz sie wojego ciala, poki co sama baw ie ze soba a w koncu napewno znajdziesz jakiegos zaj**istego faceta, ktory pokaze Ci co to sex Zycze wielu orgazmow i pozdrawiam Byee no, dzieki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyfuzor
wymyslony pod wplywem chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahapciana
Miła w dotyku reaktywacja - interesuje mnie tez 19 letni. mogłabyś coś więcej? przystojny? brunet blondyn? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja- przebijcie samnthe
kurde, chciałabym mieć rodziców którzy tylko czekają aż wszystkie dzieci wyjdą żeby się pobzykać. którzy chichrają sie w nocy. ale nie mam. it yle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
" OMG, dziewczyno... dziewictwo to nie koniec świata. Znam wielu prawiczków w twoim wieku i są to normalni goście. Ja bym się bardzo cieszył gdybym mógł poznać taką dziewczynę, dla której byłbym pierwszym.. i ostatnim " no ja wiem ale zadna z moich kuznek nie jest taka stara dziewica, a z kolezanek tylko wobec jednej mam podjerzenia ze moze byc nia wiec tosrodowisko mnie dobija jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ten 19 blondyn, brazowe oczy, ze tak powiem po polskiemu- przypakowany niezle :) A ten dla autorki- ciemny blondyn, zielone oczy :) ten ma wlasnie najbardziej widoczny kaloryfer na brzuchu :) Ale obydwaj to tzw niegrzeczni chlopcy, nie wiem cz takich lubicie ;) Tak sobie mysle, ze chyba nikt nie ma tylu atracyjnych osob w rodzinie co ja :) Wszyscy o zajebise sa towary :) Nawet kuzynki mam same fajne doopy :) DOBRA! Na mnie juz czas :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
Jezusie kocham zielonookich i przypakowanych na brzuchu... gdyby spotkanie moglo byc mozliwością... "niegrzeczni chlopcy" hmmm w sumie brzmi ciekawie eh :D moglabym dac maila zebys przeslala na niego zdjecie tego w moim wieku :) "zaj**ise sa towary" eh no nic po prostu az ciezko mi to wyobrazic ale by bylo fakjnie kiedys pomyslec ze przypadkiem przez kafe poznalam takiego fajnegoi przystojnego faceta z ktorym jestem eh nie no az ciezko uwierzyc w taskie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem twoje obawy
jak mialam 18 lat, ale jestes dorosla, chyba juz nie mieszkasz z rodzicami w tym wieku, masz swoje zycie, po co sie ogladac na matke? rob jak uwazasz, masz sowje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem twoje obawy
* jak mialas 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsobiesobie
ja mam 35 i jestem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
no niestety mieszkam z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
samantha to wyprowadź się, czemu z nimi mieszkasz? nie pracujesz, nie masz możliwości pracować i się usamodzielnić? dopóki mieszkasz z nimi to będzie Ci ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda nastolatka, ktora
23 lata i mieszkasz z rodzicami?????? o ja pierdziu :/ no to sie nie dziwie, skoro z nimi mieszkasz, to musisz respektowac ich warunki. tak jak w hotelu - musisz respektowac to, co kaza, np. cisze nocną. Nie pojme, jak w tym wieku mozna mieszkac ze starymi? czemu sie nie wyprowadzisz?????? ja sie wyprowadzilam zaraz po maturze i nie wyobrazam sobie inaczej. Od tego momentu zyje na wlasna reke, robie co chce i nic matce do tego. Wczesniej oczywiscie ukrywalam chlopakow itp (moja mama jest podobna troche do twojej) no bo nie byłam u siebie wiec nie miałam nic do gadania. tyle lat na karku mogłabys juz niezle zarabiac i byc samodzielna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha23
mieszkam z rodzicami ponieważ studiuję dziennie no i ogólnie to jakoś tak jestem wychowana że jak się wyprowadzać to już ze soim chłopakiem a samemu to jakoś tak dziwnie nie wiem, zresztą dużo moich koleżanek też mieszka z rodziną mój e-mail: lacoste_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariselinnnada
sredniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×