Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Envie......

Remont mieszkania - jakie koszty?

Polecane posty

Gość gość
A moi mili w tym polecanym przez Ciebie centrum kupie dokładnie to wszystko co jest potrzebne własnie jesli chodzi o wszystkei materiały i te równiez wykończeniowe jesli chodzi o remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promoz
Generalnie nie da się oszacować całego kosztu. Ja zacząłem remont od wymiany okien. Miałem kupić tańsze, w końcu zdecydowałem się na lepsze drutexu, tak więc ogólny koszt wzrósł, ale nie żałuję, bo mieszkanie jest fajnie zrobione z dobrych materiałów i produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno oszacować całkowite koszta, bo wszystko zależy od sprzętu i materiałów, jakie kupisz. Na tym da się sporo zaoszczędzić, jeśli wybierzesz narzędzia dobrej jakości w niedużej cenie. Ja przy remoncie korzystam z narzędzi z http://www.pferdvsm.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno robilismy dosyć duży remont w domu i rzeczywiscie w sumie wiekszość zakupów robilismy w tym centrum. ceny bardzo atrakcyjnie i nawet mozna powiedziec ze tez i konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od funduszy. Można kupować w jakichś tańszych sklepach meblowych. Jeśli ma się duży budżet przeznaczony na remont można wszysztko kupować w miejscach gdzie meble są droższe. Natgomiast jeżeli fundusz jest niewielki, warto cześć mebli po prostu odnowić. Można zmienić fronty albo niewielkie akcenty mebla. Takie rzeczy znajdziecie na stronie internetowej: www.rudex.cze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakich materiałów będziesz chciała użyć, są płytki po 50 zł i po 500 ;). Ale od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy. Też miałam remont niedawno, firma www.fixbaum.pl dokładnie mi remontowała całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakich materiałów będziesz chciała użyć, są płytki po 50 zł i po 500 ;). Ale od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy. Też miałam remont niedawno, firma www.fixbaum.pl dokładnie mi remontowała całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie bo tylko na takich zakupach mozemy własnie tylko najwiecej dla siebie zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wlaśnie się remontujemy. Orientujecie się gdzie kupię nitkownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie wiem :/ Sprawdź w jakimś markecie budowlanym. My właśnie skońzyliśmy łazienkę. Kosztowała nas jakieś 10 k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wszelkich remontach zwykle tak bywa że nie bierzemy pod uwagę tego czego nie widzimy. Remontując klientce pokój wyceniła materiał na 2500zł a wyszło prawie 4tyś. Oczywiście nie brała pod uwagę różnego rodzaju wkrętów, pianek, lub popełni się gdzieś błąd w ilości potrzebnego materiału. Często bywa tak że remontując mieszkanie, łazienkę chcemy wymienić również np. pojemnościowy podgrzewacz wody na nowy, czy elementy ogrzewania np. grzejniki na nowoczesne itd. Dlatego najlepiej poradzić się fachowca o wycenę. Jeżeli chodzi o zakup akcesoriów hydraulicznych czy różnego rodzaju urządzeń grzewczych to polecam sprawdzony sklep internetowy http://www.hydraulikasklep.eu jak ktoś już wspomniał w internecie możemy kupić czasami taniej niż w stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria6789
Jak chcesz poszukać fajnych polskich mebli przez internet to zobacz sobie DAKO FURNITURE, kupowałam ostatnio stół z krzesłami, ładne wzornictwo i jeszcze ładniejsze ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od powierzchni, ilości pomieszczeń, stopnia zaawansowania remontu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszta remontu to raczej indywidualna sprawa. Wszystko zależy od materiałów jakie masz zamiar wykorzystywać. Weźmy np. taką folię ochronną. Możesz ją kupić za 5 zł lub za 100, to którą wybierzesz zależy tylko od Ciebie. I gdybyś faktycznie poszukiwał folii ochronnej, która zabezpieczy meble przed uszkodzeniami to polecam - www.totalmarket.pl, wielokrotnie kupowałem tam i zawsze z zadowoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odpowiedz dla poprzedniczki- jesli szukasz takich rzeczy to w Krakowie maja naprawde bardzo dobry sklep Attic. I tutaj taj naprawde po prostu mozesz kupić wszystko to co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto dodać ze odpowiednim miejscem w Krakowie gdzie mozna po niższych cenach zrobić wszelkie zakupy na pewno jest to centrum budowlane http://www.psbprofi.krakow.pl/ Naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co najbardziej mi odpowiada w tym sklepie to opikunowie którzy zajmują sie mną - jako klientem i doskonale zawsze doradza i słuza pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tam kupie dokładnie to wszystko co jest niezbędne jesli chodzi o całe wykończenie mieszkania które odbieram w surowym stanie od dewelopera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś kupował jakiś towar na https://kratki.pl/ ? Cenowo wszystko wygląda bardzo spoko, ale czy jakościowo też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas teraz czekają wykończenia, bo jeśli chodzi o generalny remont to bardzo nam pomogły usługi tej firmy http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/ Mają bardzo dobry sprzęt jeśli chodzi o prace ziemne, możecie polecić jakąs firmę od wykończeń z okolic Ostrołęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My remontowaliśmy mieszkanie po moich rodzicach to nieźle sie naginastykowaliśmy. Powiem szczerze, ze musieliśmy zedrzeć wszystko do zywego i potrzebne były specjalne big packi do wywozu gruzu (http://www.konbrud.pl/). U nas było wszystko do remontu, więc trochę musielśmy zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszty nie powinny być ogromne, ale zawsze warto zaoszczędzić trochę grosza. W przypadku budowy lub remontu zawsze staram się polecić mało popularne w Polsce rozwiązanie - skorzystajcie z wypożyczalni sprzętu budowlanego - www.ramirent.pl - pozwoli to oszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dowiesz się, jak nie podzwonisz po ekipach i nie sprawdzisz cen materiałów. Najlepiej przygotować sobie tabele w excelu, spisać koszty nawet +/- i będziesz mieć przynajmniej wstępne info o kosztach remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam ze jesli zrobimy takie zakupy w jednym miejscu, wtakim centrum budowlanym to z pewnością własnie mozemy liczyc tez na ograniczenie kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zdecydowałam się ciąć koszta jak tylko się da. Z tej okazji kupiłam dużo dodatków i akcesoriów meblowych w www.rudex.cze.pl/ i uratowałam maksymalną liczbę mebli jaką się tylko dało. wydaliśmy gdzieś o 3/4 mniej niż gdybyśmy kupili wszystko nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc zawsze mam problemy wlasnie z wyborem róznych materiałów jesli chodzi wlasnei o wszelkie remonty. Musze przeznac ze tutaj na pewno przydałaby sie na pewno jakaś męska ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w dużej mierze od wielkości Twojego mieszkania i od standardu jaki chcesz uzyskać. Ja miałam robiony remont przez firmę www.pagat.com.pl/ i zapłaciłam ok. 30 tysięcy podczas gdy inna firma krzyknęła sobie około 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×