Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Envie......

Remont mieszkania - jakie koszty?

Polecane posty

Gość hinnnkowska
W sumie zawsze mozna zrobic tam zakupy a odebrac je na wiosne i przechowac w magazynie zwłaszcza jesli nie mamy tez miejsca na przechowanie u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oceniam na 25 tyś, bo robiłam remont w tym roku maleńkiej kuchni i maleńkiej łazienki i wyszło 15tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhan
Jesli chodzi o wszelkie zakupy własnie związane z wszelkimi materiałami budowlanymi to tutaj w tej sytuacji warto na pewno skorzystać z pomocy fachowców własnie w Attic w Krakowie. Będzie Wam zdecydowanie łatwiej wybrać potrzebne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara900
Nie wiem czy wiecie ale teraz za każde zakupy za min. 250 zł brutto ( płatne gotówką lub kartą kredytową) klient otrzymuje w kasie naklejkę. Po zebraniu 10-ciu naklejek na karcie kolekcjonerskiej zamienia ją w kasie lub w Dziale Sprzedaży na BON RABATOWY o wartości 50 zł brutto. Warto jest je w takim wypadku zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Jestem na świeżo po remoncie przedpokoju ("błazerię" zrywałam sama) - gipsówki, płytki, wymiana futryn. Materiał + robocizna wyniesie w sumie ok. 5 tysięcy (bez skrzydeł drzwiowych). Robocizna po znajomości, więc trochę taniej niż dla zwykłego klienta. Trzeba zwrócić uwagę, że kładzenie płytek w kuchni/łazience jest droższe, bo więcej zabawy. Pytałam wstępnie ile kosztowałoby skucie płytek w łazience i położenie nowych (i hydrauliczne sprawy) - sama robocizna ok. 3,5 tysiąca. Łazienka maleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze akcesoria
www.homus.pl - najlepsze akcesoria i wyposażenie dla domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont zrobiła mi firma Marad z Wrocławia. Było dużo roboty, ale wykonali wszystko w terminie. Zdecydowałam się na nich bo za jednym zamachem robili i prace budowlane i instalację elektryczną. No ale koszt remontu - mieszkanie 50 m wyniósł ponad 50 tys. A miało być tanio... Tylko, że tam już po ludzku nie dało się mieszkać, dobrze że szczurów i innego robactwa tam nie było. W sumie, nie ma co narzekać - dostałam mieszkanie po dziadkach, powinnam się cieszyć, że tylko te koszty remontu mnie kosztowało, prawda? A jakbyście potrzebowali we Wrocławiu dobrą ekipę to Marad: http://www.elektryk-wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominajcie o kosztach narzędzi - jeśli coś robicie samodzielnie to musicie liczyć się z tym, że narzędzia będą padały. U nas np. wiertarka Celmy przetrwała cały remont, ale wiem, że przy kiepskim sprzęcie i takim natężeniu prac nie byłoby to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennkowska
Ja też musze sie zgodzić w temacie Attica. W Krakowie nie trafiłam po prostu na lepsze miejsce jesli chodzi o wszelkie tego typu zakupy. Takze ja równiez spokojnie własnie polecam i to co tez bardzo mi odpowiada to to ze mozna zawsze liczyć na fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie namolne reklamy buahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollska89
My tak samo robimy. Jak tylko mamy zrobic remont to własnie od razu na wszelkei zakupy jezdzimy do Attica. I zawsze dostajemy to czego szukamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około tysiąca trzeba liczyć za każdy metr kwadratowy. Etap usuwania gruzu radzę zlecać, u nas Pewex to załatwił w dwa dni. W ten sposób cały remont można skrócić o kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio skończyłam remont kuchni i łazienki, żeby zmniejszyć koszty kupiłam armaturę w sklepie internetowym, dzięki temu udało mi się sporo zaoszczędzić. Zakupy w sieci się opłacają, niektóre rzeczy są nawet o połowę tańsze. Dobrą armaturę do kuchni i łazienki ma sklep armadeo.pl, dostawa błyskawiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaa23
Duze koszty na pewno czesto przekraczajace nawet 30% tego co zakładamy. Ale ja już jestem na ostatniej prostej, pozostał tylko wybór odpowiednich drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia334
To normalne ze jak sie własnie robi zakupy w takim miejscu to potem te wszystkie koszty tez są dużo niższe, wiec jest to całkowicie zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor5
Moim zdaniem na pewno warto jest zaglądac do takich centr budowlanych www.psbprofi.krakow.pl/ Tutaj na pewno robiąc wszystkie zakupy w jednym miejscu zaoszczedzimy pieniądze i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko powiedzieć ile będzie kosztował remont mieszkania. Ważne żeby wziąć wszystkie czynniki pod uwagę i szukać jak najtańszych rozwiązań. Ja np znalzłam fajną hurtownię http://www.schima.pl/home/dom-i-mieszkanie/ można znależć produktyw naprawdę korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam program „Mieszkanie dla Młodych”. Pomógł już wielu ludziom w tym kilku moim znajomym w zakupie mieszkania. Zobaczcie na MdM http://mieszkaniedlamlodych.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem na jaki luksus chcecie sobie pozwolić, ale na pewno od 5 do 15tys może to wynieść … polecam na początku dobrze wszystko zorganizować,jeśli prace sa naprawde gruntowne to zamówice kontener, albo jakies siatki typu http://pl.dr-thiel.net/bigbags/worek-na-azbest-dlugi, bo na pewno będziecie mieli mnóstwo gruzu do wyrzucenia, ja troche zaniedbałam o to i był potem problem… generalnie każdy remont to mnóstwo pracy i wysilku,ale grunt to dobrze się zorganizowac i wynająć dobra firmę: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy duży remont do zrobienia - narzędzia Celmy wystarczą? Te już mamy - tylko czy one dadzą radę? Napiszcie coś o własnych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno własnei zakupy w takim miejscu sa najlepszym rozwiązaniem. I ja tez polecałabym własnie robic je w Attic. To najlepsze wyjscie jesli planujemy duzy remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kosztów, to cięzko oszacować, bo nie wiem na jakie materiały się zdecydujesz, jakie dodatki itp. Ja mogę doradzić w kwestii łazienki, polecam usługi firmy http://www.majsterszklarz.pl/ z Wrocławia. Podejrzyj na stronie co oferują, zadzwoń, popytaj o ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowaliście wyposażenie typu umywalka, kibelek w markecie budowlanym ? nie wiem czy wybrać się do marketu, żeby było jak najtaniej czy zdecydować się na jakiś sklep internetowy, mam na oku http://www.armadeo.pl czy ktoś z Was robił tam zakupy? proszę o opinię, ceny mają konkurencyjne, a jak z dostawą takich większych zakupów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wszystkie tego rzeczy potrzebne w czasie remotu kupowaliśmy w Attic w Krakowie. Tutaj wybór jest strasznei duży i na pewno bedziecie bardzo zadowoleni równiez z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, jesli wyda sie nawet odrobine wiecej to potem i tak sie to wszystko zwraca, wiec uwazam ze bedzie to na pewno bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest tak mniej wiecej własnie koszt tego typu drzwi. Takich lepszych oczywiscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ważne, aby zawsze szukać okazji cenowych. Tylko trzeba uważać żeby kupować materiały i sprzęt wysokiej jakości. W końcu remontujemy własne mieszkanie. Ja zawsze jeżdżę na zakupy do http://www.budom-market.pl niedaleko Poznania. Często trafiam tam na ciekawe promocje. Najczęściej to właśnie przeceniony produkt powoduję, że zmieniam coś w mieszkaniu, choćby najmniejszą rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt że remont łazienki i kuchnii to jedne z najdroższych pomieszczeń, ale ja kupowałam przez internet w http://www.dolazienek.pl i oszczędziłam około 30% także opłaca się kupować w sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za remont 80 metrowego mieszkania wraz z materiałami zapłaciłem 60 tysięcy. Robiła firma http://www.pbhcezar.pl/. Fakt, zrobili bardzo rzetelnie, a materiały chciałem mieć z wyższej półki, nie najtańsze, bo następny remont będzie pewnie dopiero za kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, tutaj na pewno wiele zyskacie jesli zrobicie zakupy remontowe w takim centrum. Jest taniej, bardzo duzy wybór i to sobie wlasnie ludzie cenią w takich miejscach najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×