Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rowerek

Czy rower stacjonarny moze pomoc w walce z celulitem ?

Polecane posty

Gość rowerek

Witam, stosuje diete celulitowa (tzn ograniczylam do zera wszystko co sprzyja powstawaniu tego dziadostwa), smaruje sie wszelkimi kremami, robie peelingi, skacze na skakance, duuzo i dlugo spaceruje. Dostalam wlasnie rowerek stacjonarny w prezencie. Jestem szczupla, bo waze niecale 60kg, przy wzroscie 176, ale mam typowa budowe dla "gruszki". Nie zalezy mi na zgubieniu wagi, jedynie na zmniejszeniu celulitu i ewentualnie dodatkowo kilku cm z ud. Niestety zadne fitness kluby, baseny nie wchodza w gre, bo po prostu nie mam na to czasu. Slyszalam, ze jezdzac na najnizszych obrotach, na czczo z rana, z godzinke, popijajac jedynie wode na rowerku stacjonarnym mozna zmniejszych celulit. Dlatego stad tez moje pytanie, do dziewczyn, kobiet ktore jezdzily badz jezdza na rowerkach stacjonarnych. Czas w jakim mialabym to osiagnac nie ma zadnego znaczenia, ale z checia poczytam jak to z Wami drogie panie bylo. Zapraszam do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk ze strychu
A rowerek w ogóle coś daje? Pytam poważnie bo jakiś spektakularnych wyników nie znalazłam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek
No wlasnie ponoc przy nadwadze daje. A ja nadawagi nie mam. Chodzi mi wylacznie o celulit. Mam male dziecko i nie moge pozwolic sobie przy nim isc pobiegac itd Dlatego wylacznie jedyna moja wieksza aktywnosc fizyczna moze odbywac sie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk ze strychu
rowerku podziel się wiedzą jak pomaga przy nadwadze? Proszę. Jak możesz podeprzyj swą wiedzę jakimiś linkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssss
ja jeżdziłam kiedys to traciłam po 1cm w biodrach na miesiąc. teraz jezdze od czzerwca ale nie zauważyłam jakis zmian. miałam ogromny cellulit, teraz jest lepszy. jezdze ok 5x w tygodniu i dodatkow kupiłam relax$tone. jest lepiej, ale mam nadal cellulit no ale jem słodycze itd skacze tez na skakance ok 200 podskoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky.dancer
Rower pomaga przy nadwadze, oczywiście-pod warunkiem, że solidnie kręcisz (powinnaś się przy tym spocić) Cellulit też z czasem się zmniejsza, ale dobrze wspomóc sie innymi metodami: świetnie działa piling kawowy, masaż i polewanie chłodną wodą http://teztolubisz.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia P
Na pewno pomaga. Kiedyś jeździłam na normalnym rowerze to dawali, ostatnio sie zaniedbalam i od jakiegoś miesiąca znowu sie wzięłam do roboty staram sie biegać 2 razy w tyg, 2 razy ćwiczenia na DVD tamille webb na pupe i masaż rąbka pod prysznicem i różnica jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aribna
A jak to jest z orbiterkiem, jest rownie dobry, lepszy ? Rowerek czy orbiterek, co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit girlll
Ja jeżdzę na orbitreku choć wolałabym zwykły rower i jazdę w terenie, ale nie moge soie pozwolić. I jeżdzę na orbitreku 1.5 miesiąca i efekty: 1. cellulit bardzo sie zmniejszył. Miałam taki na nogach, że normalnie widać było jak stałam normalnie, bez napinania.. Do tego z tyłu ud miałam takie grudy. Fatalnie to wyglądało. Dziś zauważyłam, że grudy znikły, a ta najwięsza się zmniejszyła i jeszcze miesiąc i nie będzie jej w ogóle. Nie używałam żadnego specyfiku antycellulitowego. 2. Nogi ładnie się wymodelowały. Stały się takie jędrne i sprężyste. Choć do ideału mi daleko. 3. Znika cellulit z tyłka. Do tego tyłeczek też się ładnie modeluje. 4. Znika tłuszcz z bioder. :) 5. Brzuch sie bardzo zmniejszył. Z zwałów tłuszczu wydobywa się pępek. Znikły mi takie rolady, które tworzyły się pod biustonoszem. 6. Cyc stał się mniejszy i powoli staje się ładny. Nawet już teraz mógłby się nie zmieniać. No i do tego jest lżejszy. 7. Powoli zmniejsza się zwisająca skóra pod ramionami. Na skórze ramion znikł cellulit, bo miałam go nawet tam. 8. Znikł tłuszcz z górnej części pleców i klatki piersiowej. ładnie rysują się kości obojczykowe. 9. Twarz wyszczuplała. Nie mam drugiego podbródka. 10. Do tego czuję się wspaniale i mam mnóstwo energii. 11. Moja waga spadła jedynie o 4 kg, ale czuję się jakby ubyło mi z 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz jeździć na czczo na rowerku to będziesz palić mięśnie, a cellulit jak był tak będzie. Obowiązkowo porcja białka przed treningiem, wtedy jest spalany tłuszcz, i znika cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Mi rower nic nie daje. Jeździłam codziennie, kilkanaście tyg i nic. Nawet nie traciłam na wadze, ani cm. Lepszy na cellulit jest stepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, stepper jest już lepszym pomysłem, wytrzęsie tyłek :) i pomożę się pozbyć cellulitu :). I jest tańszy niż rowerek, na sports-men.pl widziałem stepper za 540 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak prawidłowo ćwiczyć na orbitreku? Jaką postawę przyjmować? Jak pracować nogami? Wciągać brzuch? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacjonarny rower jest okey, ale wolę spędzić czas na dworze. Rower jest świetnym pomysłem na aktywność fizyczną. Nie tylko zgubić można zbędne kilogamy ale również, nasza sylwetka się poprawi i oczywiście ten czas spędzany na świeżym powietrzu. Ja lubię jezdzić na rowerze :D Swój świetny rower kupiłam na stronie allinside.pl, bardzo dobry do jazdy, nie jest zbyt masywny a dodatkowo za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
taaaaa .... yhyyyyyy.... jaaaasneee. NIE STAĆ WAS NA REKLAMĘ TYLKO SPAMUJECIE FORUM! won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×