Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helenka_p-m

Łóżko dla trzech chłopców 3, 4,5 i 6 lat.

Polecane posty

Gość helenka_p-m

Hej, czy kupowałyście może coś takiego jak piętrowe łóżko 3 w jednym, coś takiego jak to:http://lozkapietrowe.com/%C5%81ozko-trzyosobowe-kubu%C5%9A-3,p,11,2,2.html Ciekawi mnie czy jest ono funkcjonalne? Mam trzech synów, chciałabym mieć wszystkich razem, koło siebie, a przy okazji jeszcze trochę miejsca w pokoju. Co myślicie o tego typu rozwiązaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka piłkaaaaa
moja ciotka dla bliźniaków plus niewiele od nich starszego dziecka miała potrójne łózko,chyba dwa były jedno nad drugim,a trzecie połączone było z dolnym krótszym bokiem -przynajmniej tak mi sie wydaje,bo to było 100 lat temu ;-) w każdym razie na pewno było potrójne i na pewno zdało egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alli mc billl
no ładnie to wygląda ale powiem z doświadczenia, że u mnie piętrowe nie zdało egzaminu :( Mam 2 dzieci co prawda i najpierw był wrzask kto ma spać na górze :O więc starsze wylądowało na górę. Ale po czasie mu się znudzilo bo, że za ciepło pod sufitem, bo w nocy idzie do wc i się boi , że spadnie więc kładł się na dole z siostrą. I Znowu afera bo mała chciała być na górze ale ze względów bezpieczeństwa nie pozwalaliśmy jej. Tak że spali razem na dole i ciasno im było więc przychodzili w nocy do nas :O :O Postawiłam te łóżka każde oddzielnie i teraz jest spokój. Każdy śpi u siebie :) Jeśli masz duży pokój to polecam jednak 3 odrebne łóżka. Może takie fotele rozkładane. Praktyczne i nei zajmują duzo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne jest to z wersalką
ale nie wiadomo, czy dwóch z nich by się zgodziło tak spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alli mc billl
no właśnie. Pewnie każdy będzie chciał być na górze a na tym bocznym - szufladowych chyba żaden z nich. Przemyśl dokładnie decyzję bo narobisz sobie problemu. Ciekawe tylko jak ma wyjść z łóżka ten na dole pod piętrowym ???? Będzie skakał przez tego szufladowego ??? No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_p-m
Dzięki Wam za rady, trochę myślałam o tym co pisałyście i dla dwóch starszych wezmę łóżko piętrowe: http://bit.ly/q8KEHI Dla młodszego zostawię pojedyncze, które już ma, postaram się to jakoś poukładać w pokoju, chyba się zmieszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
w tym 3 w wieku podstawówkowo-przedszkolnym i powiem ci, że zrezygnowałam ze wspólnego pokoju i piętrowych łóżek na rzecz bardziej przyszłościowego rozwiązania, zapewniającego dzieciom prywatność za te kilka lat, bez ładowania się w kolejne remonty i przemeblowania oraz kupowanie nowych mebli. Podzieliłam całą dostępną przestrzeń sypialnianą na 3 niewielkie klitki (wielkości typowych pokoików w blokach), do których spokojnie wejdzie duże pojedyncze łóżko, komoda lub szafa i spore biurko (do tego jakieś półki ścienne). Każde ma też gotową mini garderobę (szafę wnękową). Nie ma w nich co prawda miejsca na na zabawę, ale poświęciliśmy w tym celu naszą sporą przestrzeń dzienną. Pokój dzienny wygląda więc okresowo jak bawialnia ale wiem, że tylko stan przejściowy, bo dzieciaki lada dzień pójdą do gimnazjum, potem dalej i będą chciały większość czasu spędzać we własnych pokojach niż razem (będą potrzebowały prywatności), a gościnny wróci do swojego pierwotnego przeznaczenia. Czwarte dziecko śpi w tej chwili z nami w kołysce, ale mamy wydzielony malutki gabinet (pokój komputerowy i do pracy), który za jakiś czas przerobimy na czwartą sypialnię. Dodam, że mieszkamy w domu, ale nie jakimś szalenie dużym - raczej standard i wydzielając w nim nowe sypialnie dla dzieci oraz dodatkową łazienkę musieliśmy poświęcić poprzednie dwa średniej wielkości sypialnie (które były wybudowane zgodnie z pierwotnym planem) i jeszcze poświęcić część naszej dużej sypialni. Jesteśmy zadowoleni z efektu, bo wiemy że jest to dobre przyszłościowe rozwiązanie i nie będziemy musieli nic przebudowywać aż do momentu pójścia dzieci na studia i ich wyprowadzki z rodzinnego domu. Nawet jeśli któreś będzie chciało z nami okresowo zamieszkać ze swoją rodziną, to nie będzie problemu wydzielenie im przestrzeni - można zaadoptować jeden z tych małych pokoików na kuchnię, oddać dodatkową łazienkę i 2 pozostałe pokoiki, niczego nie tracąc z naszej przestrzeni użytkowej. Jeśli nie zamierzasz się autorko nigdzie wyprowadzać przez najbliższe paręnaście lat, pomyśl o tym jakie funkcje ma spełniać pokój twoich dzieci za parę lat kiedy dorosną. Czy na pewno będą chciały nadal dzielić jeden pokój i nie mieć własnego indywidualnego kąta? Dzieci prędko rosną. Łóżko piętowe też jest zakupem tymczasowym, bo gimnazjalista czy licealista może chcieć już spać osobno. Pakujesz się w dodatkowe koszty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Poza tym osobne pokoje lepiej zdają egzamin dla dzieci w wieku szkolnym, bo mogą się one zamknąć we własnym pokoju i w ciszy przy własnym biurku przygotować do sprawdzianu, tak że młodsze rodzeństwo nie przeszkadza i nie przerywa odgłosami zabaw. W weekendy nikt nikogo też nie budzi, jeśli jedno z dzieci wstanie za wcześnie, to pozostałe mogą się wyspać dokąd potrzebują, bez rozbudzana odgłosami tego które już wstało i się bawi. Innymi słowy nikt nikomu nie przeszkadza, każde może żyć własnym rytmem i ma swój własny azyl w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko fajnie ale jak
rozwiązałaś sprawę z oknami w tych podzielonych pokojach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
Musiałam poprzesuwać istniejące i wybić 2 dodatkowe. To był grubszy remont (hydraulika, kanalizacja, elektryka, podłogi, kucie ścian, ścianki działowe, drzwi, izolacje, gipsy, terakota) i trwał od marca do późnego czerwca (licząc wszystkie obsuwy ekip i fachowców, poprawki itp.), ale na szczęście jest już po (uff..). Na szczęście ulokowanie 4 dziecka będzie już dużo prostsze, bo w istniejącym gabinecie wszystko już jest jak powinno i w zasadzie to tylko meble trzeba będzie dokupić i może malowanie zrobić (chociaż niekoniecznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
(W dwóch nowopowstałych pomieszczeniach zamiast okien są drzwi tarasowe, bo zdecydowaliśmy się ubić dzieciakom dodatkowy taras do zabawy z boku domu, na którym mogą bałaganić do woli. W ten sposób pierwotny taras na tyłach domu zostaje względnie czysty i my i nasi goście mogą odpocząć od dziecięcego hałasu i się zrelaksować. Można też spokojnie zostawić śpiące niemowlę, które nie jest już budzone przez starsze dzieci jak wcześniej. Później jak dzieciaki porosną będą mogli zrobić sobie z kolegami grilla na swoim tarasie, a my w tym samym czasie nie będziemy uwięzieni w domu, tylko będziemy mogli siedzieć na swoim.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej, jestem mamą 4 dzieci
(W przyszłości można będzie zamienić któreś z drzwi tarasowych na wejściowe i któreś z dzieci może mieć własne wejście do własnego mieszkania, tym samym oddzielając się od naszej części domu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwiKA34
Pozwolę sobie zacytować: "Łóżko piętowe też jest zakupem tymczasowym, bo gimnazjalista czy licealista może chcieć już spać osobno. Pakujesz się w dodatkowe koszty." mamy łóżka piętrowe dokładnie takie modele: http://goo.gl/WFwhv i tutaj, piętrówka bez problemu zmienia się w 2 osobne pojedyncze łóżka. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie. Poza tym: W przypadku niewielkich mieszkań, nawet mimo chęci nie da rady zapewnić dzieciakom osobnych pokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaska
helenka_p-m Bierz to łóżko podwójne, nie ma co kombinować z potrójnymi w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiszajsie
helenka z powodzeniem możesz brać łóżko podwójne, jak chłopaki podrosną to być może starszy zechce spać sam a na jego miejsce wskoczy najmłodszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy z mężem niedawno łóżko na www.lozkapietrowe.com i powiem że bardzo fajnie wszystko wyszło. Bezproblemowy zakup, transakcja i dostawa. Polecamy lozkapietrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1989
A ilu jest tych chłopców ;) ? Idealnie sprawdzi się tutaj łóżko trzyosobowe piętrowe z dodatkowym wysuwanym łóżkiem. Tutaj znajdziesz takie właśnie rozwiązania http://lozka.dladzieci.waw.pl/a-moze-tak-w-trojke/ Propozycja szczególnie atrakcyjna dla tych którzy mają nieduży pokój dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×